در گفتگوی اختصاصی با خورنا؛

نماینده سابق بندرماهشهر: حمایت از تیم مذاکره کننده وظیفه همه آحاد مردم، احزاب و مجلسیان است/ تیم مذاکره کننده مسلط به همه حقوق مردم کشورمان هستند

سهراب قهرمانی – خورنا: خلیل حیات مقدم گفت: به فرمایش مقام معظم رهبری تیم مذاکره کننده رزمندگان و بسیجیان جبهه دیپلماسی هستند و حمایت از آنان وظیفه همه آحاد مردم، احزاب سیاسی و مجلسیان است.

خلیل حیات مقدم، نماینده سابق بندرماهشهر، بندر امام خمینی، هندیجان و امیدیه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خورنا اظهار داشت: مسیر و جهت حرکت تیم دیپلماسی و مذاکره کننده همان جهتی است که مقام معظم برای آنها و برای سعادت کشور و پاسداری از ارزشها تعیین فرموده است.

حیات مقدم افزود: توافق هسته ای در چارچوب NPT نه تنها به مصلحت کشور و نظام آسیبی نمی رساند بلکه از نظر روابط بین الملل و ارتقا روابط سیاسی با کشورهای جهان بسیار حایز اهمیت باشد .

این عضو حقوقدان مجلس هشتم ضمن اشاره به تاثیرات مثبت توافقات هسته ای، خاطرنشان کرد: رشد و بالندگی اقتصادی و شکوفایی هرچه بیشتر اقتصاد کشور ارتباط مستقیم با انرژی هسته ای صلح آمیز در چارچوب NPT دارد.

عضو کمیسیون قضائی مجلس هشتم در اداره بیان کرد: بعضی بدون مطالعه توافقات هسته ای را با مسایل دیگری مانند کوتاه آمدن در مقابل امریکا  در هم می آمیزند که کار صحیحی نیست. اصل سیاست تیم مذاکره کننده ما ضمن اجرای فرامین مقام معظم رهبری براساس احترام متقابل است و در کنار این احترام متقابل است که میتوان آن آرامشی را که همه ملت ها و کشورها به آن نیاز دارند دست یافت.

حیات مقدم در پایان این گفتگو به خبرنگار خورنا گفت: اعضای تیم مذاکره کننده هسته ای کشور ما  اشخاصی متدین، دلسوز، آگاه و مسلط به همه حقوق مردم کشورمان هستند و در کنار تمامی دانش و تجربیات که این عزیزان و رزمندگان جبهه دیپلماسی دارند ما نیز باید این موضوع را فراموش نکنیم که همه اعضای تیم مذاکره کننده فرزندان متعهد و انقلابی کشور عزیزمان و سربازان جان بر کف ولایت هستند و بنده به عنوان یک ایرانی حمایت قاطع خود را از مذاکره کنندگان اعلام میکنم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • کلو معشوری حاج آقا انشالله
  • ناشناس تشکر از زحمات جناب سهراب قهرمانی خبرنگار پرتلاش خورنا
  • منصور تشکر ازدیدگاه روشن و تعهد همیشگی نماینده پرتلاش سابق