«آبهای سطحی»، معضل بزرگ شهرک مدنی بندرماهشهر +عکس

سهراب قهرمانی _ خورنا: وضعیت دفع آبهای سطحی و فاضلاب شهرک مدنی نیاز به یک برنامه ریزی کارشناسی شده دارد.

به گزارش خبرنگار خورنا از بندرماهشهر، وضعیت دفع آبهای سطحی و فاضلاب شهرک مدنی نیاز به یک برنامه ریزی کارشناسی شده دارد کودکان و نوجوانان شهرک مدنی داشتن زمین بازی و وسایل اولیه از قبیل تاپ و سرسره و دیگر وسایل اولیه را حق مسلم خود می دانند اما متاسفانه از ساده ترین آنها محروم هستند.

شهرک مدنی با جمعیتی بالغ بر دوازده هزار نفر فاقد دبیرستان دخترانه و پسرانه است. امنیت و رفاه اجتماعی از نیازها اولیه شهروندان در هر جامعه به شمار می رود که تامین آن وظیفه دولت مردان است حضرت امام (ره) در روز تاسبس کمیته امداد حضرت امام فرمود من یک تار موی کوخ نشینان را به تمام عمر کاخ نشینان عوض نمی کنم پس ما رهروان خمینی کبیر را چه شده است که کوخ نشینان را از یاد برده ایم .

مطوری فرمانده حال حاضر و محمدی فرمانده سابق پایگاه بسیج شهرک مدنی از حضور پر رنگ خبرنگار خورنا در تمام مناطق حاشیه شهرستان بندر ماهشهر و مخصوصا کوخ نشینان شهرک مدنی تشکر ویژه نمودند.

IMG-20150629-WA0025

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • کلو معشوری با سلام و احترام-شهرک مدنی که انشاالله باعث افتخار ماهشهر خواهد شد و به علت کوتاهی مسئولان مشکلات ساختاری و فضاهای شهری دارد که متاسفانه مسئولان بجای حل مشکلات شهری شهرک با کارهای ظاهری و نصب چند وسیله در جلوی شهرک که بسیار ناشیانه و بیجا نصب کردند می خواهند از اصل موضوع فاصله بگیرند .
  • معشوری مسؤولین مهشور کجایین؟؟ پولای پتروشیمیهای ماهشهر کجا ایره؟؟!!!