معاون شهردار: آبفای ماهشهر اهتمام بیشتری نسبت به خدمت‌رسانی به مردم داشته باشد +تصاویر فروریختن زمین

خورنا -معاون عمرانی شهردار بندر ماهشهر گفت: آبفای ماهشهر اهتمام بیشتری نسبت به خدمت‌رسانی به شهروندان داشته باشد.

علی جهان‌آرا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ماهشهر اظهار کرد: روز گذشته قسمتی از آسفالت خیابان آیت‌الله طالقانی ریزش کرد که علت آن شکستگی خط فاضلاب و نفوذ به زیرساخت‌ این خیابان اعلام شد.

وی افزود: از روز گذشته دستگاه‌های عمرانی و زیرسازی برای ترمیم آسفالت به محل اعزام شدند اما با وجود اینکه مشکل پیش آمده مربوط به اداره آب و فاضلاب تماس‌های مکرر با مدیران این اداره بی‌نتیجه بوده و هیچ‌یک در محل حضور پیدا نکردند و به همبن دلیل کار به کندی صورت می‌گیرد.

۱۳۹۴۰۴۰۴۰۰۰۱۱۳_PhotoL

معاون عمرانی شهردار بندر ماهشهر خاطرنشان کرد: جا دارد از مسئولان اداره مخابرات که بلافاصله در محل حضور پیدا کردند و همچنین از فرماندار شهرستان بندر ماهشهر و معاون وی تشکر و قدرانی کنم.

جهان‌آرا متذکر شد: دستگاه‌های خدمات‌رسان باید در چنین مواقع و شرایطی در اسرع وقت در محل حضور پیدا کنند تا در خدمت‌رسانی به شهروندان خللی وارد نشود.

وی در ادامه با بیان اینکه کار ترمیم آسفالت خیابان طالقانی ماهشهر در حال انجام است، اظهار کرد: عملیات ترمیم نقطه حادثه دیده هرچند به کندی اما در حال انجام است و امیدواریم هرچه سریع‌تر این عملیات به پایان برسد.

۱۳۹۴۰۴۰۴۰۰۰۱۱۵_PhotoL

معاون عمرانی شهردار ماهشهر در پایان یادآور شد: حادثه ریزش آسفالت خیابان آیت‌الله طالقانی خوشبختانه هیچگونه خسارت جانی و مالی برای شهروندان در پی نداشت.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ماهشهری آبفای ماهشهر یکی از بی دروپیکرترین اداراتیه که تو عمرم دیدم.... تنها چیزی هم که برایش مهم نیست انجام وظیفه درقبال مردمه و اصلا مردم و مشکلات مردم برای این اداره کوچکترین اهمیتی نداره...خدا نکن گذرت به این دخمه بیفته....