اظهارات یک فرماندار؛

ما در هندیجان بیکار نداریم ؛هر کس می گوید بیکارم بیایید پیش ما!

خورنا – جعفری نصب فرماندار هندیجان اخیرا اسخان جالب توجه و قابل تاملی بر زبان جاری کرده و طی فراخوانی از بیکاران احتمالی! هندیجان خواسته است که اگر ادعای بیکاری دارند به او مراجعه کنند.

وی در زمینه اشتغال زایی گفت که همین بازارچه کالای ایرانیان که استقبال نشده! چرا نشده؟ مگر ما جوان بیکار نداریم؟
مگر اشتغال زایی یعنی باید پشت میز بنشینی و یا اینکه در فرمانداری مشغول به کار شوی و یا اینکه در مخابرات و هلال احمر استخدام شوید؟اشتغال زایی این نیست، اما کسانی هستند که دوست دارند کار بکنند و شغل آزاد دارند درآمدشان از من که فرماندار هستم بیشتر است. بازارچه کالای ایرانیان دایر شده برای اشتغال زایی جوانان بیکار ولی متاسفانه استقبال نشده و می گویند کار نیست. بعضی از جوانان هستند بیکارند و سرگردان،ولی حاضر نیستند یک غرفه اجاره کنند و درآمدزایی کنند ولی ما که گفته بودیم هر جوانی سرمایه ندارد بیاید ما به او وام ده میلیونی، یک غرفه و امتیاز کالای همراه ملوانان به او می دهیم و دستش را هم می بوسیم و این را عمومی  اعلام کرده بودیم دیگر از این بهتر چیست؟ هر کسی مایل باشد کار کند بسم الله بگوید ولی کجایند آن جوانان بیکار؟ کسی استقبال نکرده در این صورت من همین جا اعلام میکنم در هندیجان جوان بیکار نداریم.
اگر کسی هست که می گوید بیکار است بیاید ما او را ببینیم. به نظر شما هندیجان چه چیزی دارد که ما از همان طریق اشتغال زایی کنیم؟هندیجان چیزی ندارد جز تجارت، کشاورزی و صیادی، نه کارخانه دارد و نه پزشکی ، در بحث سرمایه گزاری هم که مرتبط به بحث اشتغال زایی می باشد ما پیگیر هستیم.
جوانان هندیجان باید به  کار تجاری و یا پرورش آبزیان روی بیاورند و این هم واقعا دشوار است که از استان برای پرورش میگو مجوز بگیریم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • محمد اصن تو کل مملکت بی کار نداریم، به لطف مسولین همه سر کاریم
  • محمد خورنا چرا پاسخهایی که به نفع مردم هست نمیگذاری؟گفته بودیم فرماندار با این حرفش یا قندش پایین بوده یا چشمش ضعیف شد ه یا اصلا تومردم نمی آد که ببینه مردم بیکار رو
  • حسین فرماندار راست میگی؟؟؟؟ پس این همه جوانان هندیجانی رونمیبینی واقعا که چشمات ضعیفه البته تو هم مثل بقیه فقط دفتری هستید بیاین تو مردم تا ببینید که چقدر بیکار داریم
  • عزیز نه بابا فرماندار؟؟؟؟؟ کیه؟؟/ داریم؟؟نداریم؟؟بیکار؟؟ هندیجان؟؟چی؟؟؟ اها هندیجان بیکار نداریم .خب از اول میگفتی....فرماندار میدونی کپه چیه؟؟؟؟
  • اکبر آقای فرماندار حالا چه میگویی خوزستان رده دوم بیکاری در کشور رو گرفت.به گفته دکتر نوبخت سخنگوی دولت.پس احساسی حرف نزن ای فرماندار.ای ....