اقساط وام‌های ۴۰ تا ۸۰ میلیونی مسکن (+جدول)

خورنا – شرایط بازپرداخت وام های دریافتی به گونه ای است که سقف دوره پرداخت ۱۲ سال و سود تعیین شده ۱۴ درصد خواهد بود. اما در حالی که پیش‌تر اظهارات متفاوتی در رابطه با شرایط بازپرداخت وام های صندوق پس انداز مسکن مطرح بود.

در حالی از فردا – سه‌شنبه – صندوق پس‌انداز مسکن در قالب پرداخت وام‌های ۴۰ تا ۸۰ میلیون تومانی به طور رسمی افتتاح می شود که بنابر شرایط ایجاد شده از سوی بانک مسکن اقساط این وام ها به صورت پلکانی و ساده در حداکثر ۱۲ سال قابل پرداخت خواهد بود.

به گزارش ایسنا، بنابر مصوبه شورای پول و اعتبار و ابلاغ اخیر بانک مسکن، خانه اولی ها می توانند از فردا – ۱۹ خرداد ماه – با مراجعه به هر یک از شعب بانک مسکن نسبت به افتتاح حساب در این صندوق و انجام سپرده گذاری اقدام کنند.

وام های صندوق پس انداز مسکن که در سه سقف ۸۰ میلیون تومان برای تهران، ۶۰ میلیون تومان برای شهرهای با جمعیت بالای ۲۰۰ هزار نفر و ۴۰ میلیون تومان برای سایر مناطق شهری قابل پرداخت است، نیازمند حداقل سپرده گذاری در دو دوره شش ماهه بوده و بعد برای هر دوره مبلغ پرداختی یک برابر خواهد شد.

شرایط بازپرداخت وام های دریافتی به گونه ای است که سقف دوره پرداخت ۱۲ سال و سود تعیین شده ۱۴ درصد خواهد بود. اما در حالی که پیش‌تر اظهارات متفاوتی در رابطه با شرایط بازپرداخت وام های صندوق پس انداز مسکن مطرح بود.

با مشخص شدن تمامی ضوابط دریافت و باز پرداخت این تسهیلات دریافت کننده می تواند هم به صورت پلکانی یا ساده در دوره های متفاوت وام دریافتی را به بانک مسکن برگرداند.

کلیه روش‌های بازپرداخت تسهیلات دریافتی از محل صندوق پس انداز مسکن بدین شرح است:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *