نماینده مردم هندیجان، ماهشهر و امیدیه در مجلس شورای اسلامی:

اختصاص ۴ و نیم میلیارد برای توسعه ورزش و زمین چمن در هندیجان

خورنا وهاب شیرعلی : حبیب آغاجری امروز در گفت‌وگو با خبرنگارخورنا در هندیجان، با اشاره به توسعه ورزش شهرستان اظهار کرد: برای توسعه ورزش هندیجان برنامه‌های خوبی در دست اقدام داریم زیرا خدمت به ورزشکاران و تلاش برای رفع مشکلات آنان وظیفه مسئولان است.
وی اضافه کرد: توسعه فعالیت‌های ورزشی و حمایت از ورزشکاران، از مهم‌ترین برنامه‌ها و اولویت‌هاست زیرا اعتقاد داریم در هندیجان هیچ گونه اسپانسری برای حمایت مالی از ورزشکاران و تیم‌های ورزشی وجود ندارد.
نماینده مردم هندیجان، ماهشهر و امیدیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در همین راستا ۹۰۰ میلیون تومان برای تکمیل استخر سرپوشیده هندیجان که مورد نیاز جوانان و نوجوانان ورزش‌دوست شهرستان بوده، اختصاص داده شده است.
آغاجری بیان کرد: راه اندازی این استخر به دلیل کمبود شدید منابع مالی به تاخیر افتاده که امیدواریم به‌زودی به بهره برداری برسد.
وی ادامه داد: همچنین طی دو مرحله مبلغ ۴۵۰ میلیون تومان برای توسعه ورزش و زمین چمن در شهر و روستاهای هندیجان اختصاص یافته است.
نماینده مردم هندیجان، ماهشهر و امیدیه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: حمایت همه رشته‌های ورزشی در شهرستان از سوی مسئولان ضروری است و امیدواریم با حمایت مسئولان شهری شاهد درخشش ورزشکاران این شهرستان در سطح استان و حتی کشور باشیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • M.g باز هم خبر فارس را کار کرده اید..بدون ذکر منبع.