برگزاری انتخابات انجمن اسلامی معلمان آبادان با حضور گسترده فرهنگیان +نتایج

خورنا گردهمایی اعضاء انجمن اسلامی معلمان شهرستان آبادان با حضور گسترده فرهنگیان در تالار معلم این شهر برگزارگردید. دراین گردهمایی علیرضا مسرور عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی معلمان ایران با تاکید بر مشروطه خواهی مردم ایران در جنبش های مدنی یکصد سال گذشته، پیروزی انقلاب اسلامی بر نظام استبدادی پهلوی را تحقق آرزوی دیرینه مردم ایران در این خصوص دانست.

گردهمایی اعضاء انجمن اسلامی معلمان شهرستان آبادان با حضور گسترده فرهنگیان در تالار معلم این شهر برگزارگردید. دراین گردهمایی علیرضا مسرور عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی معلمان  ایران  با تاکید بر  مشروطه خواهی  مردم ایران  در جنبش های مدنی یکصد سال گذشته، پیروزی انقلاب اسلامی بر نظام استبدادی پهلوی را تحقق آرزوی دیرینه  مردم ایران در این خصوص دانست.
وی؛ تاکید بخش هایی از موادی قانون اساسی کشور بر آزادی تشکیل نهادهای مدنی را ، سازو کار مناسب برای دفاع از مهمترین دستاورد انقلاب  اسلامی  یعنی حق حاکمیت مردم بر سرنوشت خود دانست و از معلمان  خواستند تا با حضور در تشکیلات انجمن اسلامی معلمان زمینه توسعه انسانی که مقدمه توسعه پایدار در کشور است را خواستار شدند.
مسرور در خصوص نقش انجمن اسلامی معلمان  در آموزش و پرورش گفت ؛ انجمن معلمان هیچگاه خود را در مقابل مدیران تعریف نکرده است. انجمن همیشه در کنار معلمان و مدیران آموزش و پرورش قرار داشته و در حد توان برای پیشبرد اهداف نظام آموزشی کشور تلاش نموده است. نگاه انتقادی، اصلاحی از ویژگیهای برجسته این انجمن نسبت به مسائل مختلف جامعه بوده و اعتدال و میانه روی را سازوکار مناسبی برای پیگیری اهداف خود می داند.
سیدجابر موسوی دبیر انجمن معلمان استان خوزستان نیز با تقدیر از حضور مسئولانه فرهنگیان علاقمند به انجمن، اجتماع معلمان آبادان را در سطح استان کم نظیر دانستند و برای شورای منتخب این نشست آرزوی موفقیت نمودند.
در پایان این گردهمایی نامزدهای شورای اجرایی شهرستان آبادان یکی پس از دیگری در پشت تریبون قرار گرفته و به معرفی خود و دیدگاههای خود پرداختند. سپس معلمان آراء خود را به صندوق ریختند و ۲۱ عضو اصلی و علی البدل را انتخاب نمودند.
نتایج رای گیری:
از تعداد ۲۱۸ رای ریخته شده به صندوق به ترتیب  ۱۵ نفر عضو اصلی و ۶ نفر عضو علی البدل انتخاب شدند.
۱-      حسن کمری   ۱۶۱ رای
۲-      علی خیرآبادی  ۹۴ رای
۳-      حسن کوراوندی  ۹۱ رای
۴-      رحمت الله فانی  ۸۳ رای
۵-      علی حنظل عیدانی  ۶۶ رای
۶-      مهرداد فخرآبادی  ۶۳ رای
۷-      حجت اله عسکری  ۶۱ رای
۸-      عبدالرحیم  خلفمراد  ۵۷ رای
۹-      ناصر امامی   ۵۶ رای
۱۰-   جهان حیدرنیا   ۵۰ رای
۱۱-   سید قاسم صفرپور ۴۸ رای
۱۲-  مسعود رشیدی   ۴۳ رای
۱۳-  عبدالرحیم رئیسیان   ۴۲ رای
۱۴-   ضیاء الدین شریعتی  ۴۱ رای
۱۵-   سیده میترا خاتمی فرد ۳۸ رای
 شش عضو علی البدل نیز عبارتند از:
۱۶-   سید ناصر موسوی  ۳۲  رای
۱۷-   ابراهیم ابراهیمی  ۳۱ رای
۱۸-   سیده اشرف عباسی  ۳۱ رای
۱۹-  مهران شبانکاری ۳۰ رای
۲۰-   سید مجید سیاوش ۳۰ رای
۲۱-   سید احمد موسوی  ۲۸ رای