کرار: ‌پیشنهاد ندارم، جدایی‌ام از استقلال شایعه است/ در مسجد سلیمان مساوی هم به دردمان نمی‌خورد

كرار: ‌پيشنهاد ندارم، جدايي‌ام از استقلال شايعه است/ در مسجد سليمان مساوي هم به دردمان نمي‌خورد

برای اینکه جایگاهمان در صدر به خطر نیفتد، هر طور که شده باید در این بازی پیروز شویم و حتی تساوی هم به درد ما نمي خورد.

فوتبال ايران- درخشش کرار جاسم طی هفته های گذشته باعث شد تا خبر پیشنهاد چند تیم قطری و اماراتی به او، بر سر زبان ها بیفتد.

این هافبک عراقی اما در مصاحبه با خبرنگار سايت فوتبال ايران، پیرامون این قضیه می گوید:«در جریان این پیشنهادات نیستم. اصلا پیشنهادی وجود ندارد و حتی اگر در آینده هم این اتفاق رخ بدهد، راضی نمی شوم که از استقلال جدا شوم چون در این تیم راحتم و خیال جدایی هم ندارم. آمده ام که روزهای بدی که در این تیم  داشتم را جبران کنم و نیامده ام که نیم فصل نشده جدا شوم. خبرجدایی ام صحت ندارد و دروغ است.»

كرار ادامه مي دهد:« در این مدت در خصوص خودم اخباری شنیده ام که حتی روحم از آنها خبر نداشت. من اگر دنبال جدایی بودم که اصلا نمی آمدم. چرا آمدم که حالا بخواهم اینقدر زود این تیم را ترک کنم؟ باید با استقلال به جام برسم و رفتنی هم در کار باشد، بعد از رسیدن به جام اتفاق می افتد.»

استقلال در شرایطی به مصاف نفت مسجد سلیمان می رود که نیمی از بازیکنان که بیشترشان هم مدافع هستند را در اختیار ندارد. کرار با اشاره به این قضیه می گوید:« درست است که بازیکن غایب زیاد داریم اما به جای اینکه از این بابت دغدغه و نگرانی داشت باشیم، باید سعی کنیم به خوبی جای نفراتی که نیستند را پر کنیم تا تیم با مشکل مواجه نشود. خود من لازم باشد، به کمک مدافعان می روم و نقش یک مدافع را برای تیمم بازی می کنم. استقلال را خیل دوست دارم و برای موفقیتش هر کاری ممکن باشد انجام می دهم. از بازی در خط دفاع تخصص ندارم اما وقتی مجبور باشم تلاش می کنم تا در آن پست هم بهترین بازی را به نمایش بگذارم.»

کرار در خصوص این دیدار می گوید:« بدون شک بازی آسانی نخواهیم داشت.  انگیزه بازیکنان این تیم از یک طرف و گرمای هوا از طرفی دیگر برایمان مشکل ساز خواهند شد. اما برای اینکه جایگاهمان در صدر به خطر نیفتد، هر طور که شده باید در این بازی پیروز شویم و حتی تساوی هم به درد ما نمي خورد.»

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *