استیضاح جنتی اصلاً در مجلس مطرح نیست

معاون پارلمانی وزیر ارشاد با بیان اینکه منویات و راهبردهای فرهنگی مقام معظم رهبری سرلوحه کار وزارت ارشاد است، گفت: هیچ بحثی درباره استیضاح آقای جنتی در مجلس توسط هیچ گروه سیاسی مطرح نیست.

به گزارش پایگاه خبری تیتر نیوز حسین نوش آبادی معاون پارلمانی و حقوقی وزیر فرهنگ و ارشاد با بیان اینکه منویات و راهبردهای فرهنگی مقام معظم رهبری سرلوحه کار وزارت ارشاد است، تصریح کرد: ما در تبیین سیاست های فرهنگی، نگاهمان به مقام معظم رهبری است.

وی با بیان اینکه وزیر ارشاد نیز اعلام کرده در حوزه مسائل فرهنگی به بیانات رهبر معظم انقلاب توجه خواهد کرد، گفت: در تلاش هستیم تا نگرانی های فرهنگی و دغذغه های رهبری معظم انقلاب را برطرف کنیم.

نوش آبادی همچنین گفت: اینکه مقام معظم رهبری می فرمایند، فرهنگ مانند هوایی است که تنفس می کنیم به این معناست که باید تمام دلسوزان برای تحقق مطالبات رهبری تلاش کنند و خود را در حوزه فرهنگ، مسئول بدانند.

وی در پایان با اشاره به انتشار برخی اخبار کذب مبنی بر طراحی استیضاح وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط یک جریان سیاسی در مجلس، گفت: ممکن است نمایندگان محترم درباره برخی مسائل فرهنگی اشکالاتی داشته باشند که این بحث در فضای تعامل حل خواهد شد اما هیچ بحثی درباره استیضاح آقای جنتی در مجلس توسط هیچ گروه سیاسی مطرح نیست.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *