زرینچه: به خاطر بیماری تمرین را ترک کردم/ اختلافی بین من و قلعه‌نویی نیست

زرینچه: به خاطر بیماری تمرین را ترک کردم/ اختلافی بین من و قلعه‌نویی نیست

امروز هم با اجازه از قلعه‌نویی زودتر تمرین را ترک کردم تا به برخی کارهای اداری برسم و بعد از آن هم به دکتر بروم تا وضعیت درمانی‌ام را دنبال کنم.

فوتبال ايران- جواد زرينچه مربی تیم فوتبال استقلال گفت که میان او و سرمربی این تیم اختلاف و مشکلی وجود ندارد.

به گزارش سايت فوتبال ايران، گسترش‌فولاد که با پیروزی 3 بر صفر آبی‌پوشان همراه بود عنوان کرد: بازی بسیار خوبی بود که البته با فراز و نشیب همراه شد. با تیمی مسابقه داشتیم که بسته بازی می‌کرد اما بچه‌های ما توانستند ار فرصت‌هایی که به دست آوردند به خوبی استفاده کنند و 3 گل هم به ثمر رساندیم.

او درباره اینکه در مصاحبه بعد از بازی اعلام کرده بود استقلال بد بازی کرده و این موضوع واکنش امیر قلعه‌نویی را هم به همراه داشت، گفت: من نگفتم بد بازی کردیم، بعد از بازی گفتم که زیاد خوب نبودیم. متاسفانه برخی شیطنت می‌کنند و این حرف‌ها را به میان می‌آورند. من گفتم استقلال زیاد خوب بازی نکرد، چون انتظار از تیم ما بالاست و همیشه باید بهترین باشیم.

مربی تیم استقلال در واکنش به این موضوع که قلعه‌نویی اعلام کرده فکر نمی‌کنم زرینچه از بازی این تیم انتقاد کرده باشد، اظهار داشت: قلعه‌نویی کاملاً درست می‌گوید و من نگفتم بد بازی کردیم. اگر بد بازی کرده بودیم که می‌باختیم و 3 گل نمی‌زدیم. تنها حرف من این بود که می‌توانستیم بهتر از این باشیم.

زرینچه در پاسخ به این سؤال که آیا خروج زود هنگامش از تمرین امروز ارتباطی با مصاحبه‌اش دارد و اختلافی بین او و قلعه‌نویی به وجود آمده، خاطرنشان کرد: من 10 روز است که بیمار هستم و حتی چهارشنبه هم در تمرین حضور نداشتم، اما کسی به نبودن من نپرداخت. حالا که این اتفاقات افتاده نمی‌دانم چرا برخی حساس شده‌اند و دنبال حاشیه هستند.

وی ادامه داد: بین من و قلعه‌نویی هیچ اختلاف و مشکلی وجود ندارد و امروز هم با اجازه از قلعه‌نویی زودتر تمرین را ترک کردم تا به برخی کارهای اداری برسم و بعد از آن هم به دکتر بروم تا وضعیت درمانی‌ام را دنبال کنم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *