منصوریان: رحمتی بهترین بازیکن میدان بود/ باز هم فرصت‌‌سوزی داشتیم

منصوريان: رحمتی بهترین بازیکن میدان بود/ باز هم فرصت‌‌سوزی داشتیم

ر این بازی به خاطر میزبانی باید سه امتیاز را می‌گرفتیم اما به دلیل درخشش مهدی رحمتی امتیازات تقسیم شد. در هفته‌های آینده قطعا بهتر بازی می‌کنیم.

فوتبال ايران- عليرضا منصوريان سرمربی تیم نفت تهران گفت: امروز روز مهدی رحمتی بود و او در کنار اینکه بهترین بازیکن میدان بود یک امتیاز شیرین را برای پیکان به دست آورد.

به گزارش سايت فوتبال ايران، علیرضا منصوریان پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل پیکان اظهار داشت: از عملکرد بازیکنانم به شدت راضی هستم. آنها تمام مسائل فنی را لحظه به لحظه اجرا کردند اما درخشش مهدی رحمتی واقعا یک امتیاز شیرین را برای پیکان به دنبال داشت. او بهترین بازین میدان بود و چند فرصت صددرصد از ما گرفت.

وی ادامه داد: میانگین سنی تیم من ۲۳ سال است و این یعنی من تیم امید را در اختیار دارم اما با این حال از لحاظ تاکتیکی بچه‌هایم عالی عمل کردند ولی متاسفانه باز هم فرصت‌سوزی داشتیم. در ایجاد موقعیت خوب کار می‌کنیم اما در زدن ضربات آخر و رسیدن به گل مشکل داریم. قطعا در طول هفته‌های آینده روی این موضوع بیشتر تمرکز و تمرین خواهیم داشت.

سرمربی تیم نفت عنوان کرد: در این بازی به خاطر میزبانی باید سه امتیاز را می‌گرفتیم اما به دلیل درخشش مهدی رحمتی امتیازات تقسیم شد. در هفته‌های آینده قطعا بهتر بازی می‌کنیم.

منصوریان در مورد مردود اعلام شدن دو گل نفت در این بازی گفت: به خودم این اجازه را نمی‌دهم که در مورد داوری صحبت کنم. اجازه دهید این موضوع فتح بابی باشد تا ما از این پس بیشتر به داورانمان احترام بگذاریم آنها نیز ممکن است اشتباه کنند ولی داوران این بازی از بهترین‌های ایران بودند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *