کلیه اتوبوسهای سازمان اتوبوسرانی بندر ماهشهر به صورت آنلاین رصد خواهد شد

خورنا حسین صفری گفت: کلیه اتوبوسهای سازمان اتوبوسرانی بندر ماهشهر به صورت آنلاین رصد خواهد شد.

مدیر عامل اتوبوسرانی بندر ماهشهر خبر داد : کلیه اتوبوسهای این سازمان اعم از ملکی و بخش خصوصی علاوه بر اینکه به صورت آنلاین رصد و مدیریت خواهد شد مجهز به سیستم کارت بلیط الکترونیکی نیز میباشند.

حسین صفری اظهار داشت: این سیستم به خوبی نشان می دهد که هر یک از اتوبوسهای این سازمان در چه منطقه ای از شهرستان در حال فعالیت می باشند.

وی ادامه داد: با این سیستم امکان دسترسی به جزئی ترین اطلاعات اتوبوس های سازمان اعم از ملکی و بخش خصوصی وجود دارد تا در صورت تخلف بتوانند مشکلات را پیگیری کنند.

همچنین این سیستم امکان بررسی سرعت اتوبوس در زمان خدمت رسانی را به صورت دقیق نشان داده تا اگر اتوبوسی افزایش سرعت داشت به صورت دقیق مشخص شود به گفته صفری حتی اتوبوس مادر حالت خارج از سرویس به زنگ قرمز و در زمانی که در حالت جابجایی مسافر می باشند به زنگ سبز در این نرم افزار نشان داده میشود و ایشان در پایان اظهار داشت سعی خواهیم نمود با همکاری و همراهی مدیریت شهری نسبت به افزایش کارت بلیط الکترونیکی و همچنین تعداد سرویسهای مورد نیاز شهروندان عزیز موجبات رضایت مندی آنها را فراهم نمائیم./

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ناشناس باسلام.سیستم کارت بلیط الکترونیکی و سیستم انلاین اتوبوسهای اتوبوسرانی ماهشهر در سال ۹۰ مورد بهره برداری قرارگرفت.