نداشتن پروانه کار ۲ باشگاه ورزشی آبادان را پلمپ کرد

به گزارش خورنا به نقل از فارس، خادم علی تهذیبی اظهارداشت: بعد از کارشناسی صورت گرفته متوجه شدیم که یکی از مشکلات اصلی ورزش آبادان باشگاه‌های خصوصی بدون پروانه کار هستند.
وی در همین خصوص اضافه کرد: از سال گذشته تا‌کنون با ۲۵ باشگاه آبادانی مکاتبه کرده که از این تعداد تنها هشت باشگاه داری پروانه فعالیت بودند.
رئیس تربیت بدنی آبادان با اشاره به پیگیری موضوع باشگاه‌های فاقد پروانه آبادان افزود: از میان ۱۷ باشگاهی که پروانه نداشتند، ۱۵ باشگاه موضوع دریافت پروانه را دنبال کرده و پرونده تشکیل دادند.
وی از پلمپ دو باشگاه ورزشی در آبادان خبر داد و اضافه کرد: صبح امروز دو باشگاه ورزشی فاقد پروانه که به تذکرات اول تا سوم و شش ماهه ما بی‌توجه بودند، با همکاری اداره اماکن آبادان پلمپ شدند.
تهذیبی خاطرنشان کرد: امیدواریم که باشگاه‌های آبادانی برای تسهیل در روند کاری خود با اداره تربیت بدنی در خصوص دریافت پروانه فعالیت ورزشی، همکاری لازم را انجام دهند.
وی در ادامه از استعفای رئیس هیئت فوتبال آبادان خبر داد و تصریح کرد: به هر حال غلامعلی ناصری؛ رئیس پیشین هیئت فوتبال آبادان زحمات زیادی را متحمل شده است، ولی در شرایط فعلی ترجیح دادیم با استعفای وی موافقت کنیم.
رئیس تربیت بدنی آبادان اضافه کرد: در حال حاضر برزو ارژنگی با ابلاغ هیئت فوتبال استان خوزستان به عنوان سرپرست موقت هیئت فوتبال آبادان فعالیت خود را آغاز کرده تا در اسرع وقت رئیس جدید این هیئت را معرفی کنیم.
وی در پایان افزود: برای پیشبرد اهداف ورزشی از ابتدای فعالیتم ۳۲ هیئت در آبادان با عزل و نصب‌هایی مواجه شده‌اند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *