ابطال دوره ثبت‌نام سهام عدالت در خرمشهر

خورنا: مدیرعامل تعاونی سهام عدالت خرمشهر از ابطال دوره ثبت‌نام مراحل یک تا چهار سهام عدالت در این شهرستان خبر داد.

شهرزاد جلیلیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرمشهر اظهار داشت: ثبت‌نام مراحل یک تا چهار سهام عدالت در شهرستان ابطال شده و دیگر مهلتی برای ثبت‌نام و تحویل دعوت‌نامه باقی نمانده است.
وی با اشاره به مشمولان مراحل یک تا چهار سهام عدالت افزود: مددجویان زیرپوشش کمیته امداد و بهزیستی، روستاییان، شاغلان و بازنشستگان دولت و در آخر ایثارگران از مشمولان این مراحل هستند.
مدیرعامل تعاونی سهام عدالت خرمشهر با بیان اینکه افراد نامبرده دیگر مهلتی برای تحویل و یا دریافت فرم سهام عدالت ندارند عنوان کرد: مهلت ثبت‌نام به‌منظور دریافت فرم شناسایی سهام عدالت تا پایان شهریورماه سال جاری بوده است.
وی بیان کرد: در همین راستا نیز هشت هزار خانوار مشاغل آزاد در تابستان سال گذشته شناسایی و فرم‌های دعوت‌نامه‌ آنها نیز صادر شد.
به گفته جلیلیان تاکنون تعداد ۷۲ هزار و ۶۴۵ خرمشهری سهام‌دار شده‌اند.
وی ادامه داد: البته ثبت‌نام سهام عدالت افرادی که شامل مراحل یک تا چهار نامبرده نمی‌شوند پابرجا بوده و آنها می‌توانند با مراجعه به این اداره نسبت به دریافت فرم سهام عدالت خود اقدام کنند.
مدیرعامل تعاونی سهام عدالت خرمشهر با بیان اینکه این افراد شامل زنان بی‌سرپرست، تاکسی‌داران و دیگر خانواده‌های عمومی خرمشهری می‌شوند، گفت: دستیابی به عدالت اقتصادی و رشد فرهنگ سرمایه‌گذاری یکی از مهم‌ترین اهداف این طرح توزیع سهام عدالت در کشور است.
مدیرعامل تعاونی سهام عدالت خرمشهر با اشاره به اینکه مراجعات زیادی از سوی شهروندان به تعاونی‌ می‌شود، بیان کرد: مددجویان کمیته امداد و بهزیستی بیشتر حجم مراجعه‌کنندگان به تعاونی را تشکیل می‌دهند.
وی گفت: آن دسته از شهروندان خرمشهری که اوایل سال ۸۹ در تعاونی سهام عدالت، جهاد کشاورزی، حسینیه‌ها و مساجد فرم شناسایی دریافت سهام عدالت را تکمیل کرده‌اند برای دریافت دعوت‌نامه سهام عدالت این تعاونی مراجعه کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *