“تکرار نسخه خاتمی برای دولت روحانی”

خورنا: انتقادهای عجیب و غریب به دولت روز به روز افزایش می‌یابد. این در حالی است که مردم مشکلاتی دارند که به دولت کنونی مربوط نیست و مربوط به دولت گذشته است که اتفاقا منتقدان و مخالفان کنونی دولت، خود باعث و بانی به‌وجود آمدن چنین مشکلاتی هستند.

محمدرضا خباز نماینده سابق مجلس در روزنامه قانون نوشت: انتقادهای عجیب و غریب به دولت روز به روز افزایش می‌یابد. این در حالی است که مردم مشکلاتی دارند که به دولت کنونی مربوط نیست و مربوط به دولت گذشته است که اتفاقا منتقدان و مخالفان کنونی دولت، خود باعث و بانی به‌وجود آمدن چنین مشکلاتی هستند. درواقع منتقدان کنونی دولت خود با همکاری با دولت گذشته این تورم، بیکاری، نابسامانی و شرایط بین‌المللی را به‌وجود آوردند، در این مورد هیچ شکی نیست. در این میان مردم هستند که در تمام صحنه‌ها سنگ تمام گذاشته‌اند و الان از هر کس، از هر طبقه اجتماعی-اقتصادی اگر سوال شود انتظار شما چیست؟ پاسخ‌شان این خواهد بود که کمک کنید تا مشکلات حل شود. تورم، بیکاری و مشکلات مختلفی که امروز گریبان مردم را گرفته، مشکل اصلی مردم است و مردم از مجلس و دولت توقع دارند که با یکدیگر همکاری کنند تا این مشکلات حل و فصل شود.
مخالفان دولت به‌دنبال این هستند که همان نسخه‌ای را برای دولت فعلی بپیچند که سابقا برای دولت خاتمی پیچیدند، یعنی آقای خاتمی می‌گفتند که هر ۹ روز برای ایشان یک بحران ساختند و این بحران ها حاوی توطئه و تخریب هم بود. گمان می‌کنند که مخالفان دولت با این حرکات می‌توانند جایگاهی در بین مردم داشته باشند در صورتی‌که اگر به مردم مراجعه کنند و از مردم سوال کنند که انتظارتان از ما چیست؟ قاطعانه از اکثریت مردم می‌شنوند: همکاری با دولت برای حل مشکلات ما؛ واقعا چه کسی می‌تواند مدعی شود که مردم خواهان درگیری با دولت هستند؟ آیا مردم از نماینده‌های خود می‌خواهند دولت را تضعیف کنند؟ گمان نمی‌کنم کسی در کشور باشد که از نماینده خود چنین خواسته‌هایی را داشته باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *