امام جمعه اهواز: آب کارون به هیچ کجا منتقل نمی‌شود

خورنا:نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: مقام معظم رهبری عنایت ویژه‌ای نسبت به خوزستان دارد و این یکی از نقاط قوت استان است.

آیت‌الله سید محمد علی موسوی جزایری در جلسه شورای اداری که برای معارفه معاونان و مشاوران استاندار خوزستان عصر امروز در استانداری خوزستان تشکیل شد اظهار کرد: از کسانی که در سال‌های گذشته خدمات ارزشمند و شایانی را برای استان داشتند تشکر و قدردانی می‌کنم و امیدوارم خدمات آنها در دفتر حسنات ثبت و ضبط شود.

وی با اشاره به سخنان رئیس مجمع نمایندگان خوزستان عنوان کرد: مسائلی که رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در خصوص مشکلات استان مطرح کرد برای همه ما مسئولیت‌آور است.

نماینده ولی فقیه در خوزستان ادامه داد: تنها بحث بر سر این مسائل کافی نیست بلکه باید برنامه ریزی شود که چه کاری انجام دهیم تا این مشکلات برطرف شود.

جزایری به عنایت ویژه مقام معظم رهبری نسبت به خوزستان اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری نسبت به خوزستان، آب و خاک این استان، مردم غیور خوزستان اعم از عرب و بختیاری و قومیت‌های نجیب و ریشه داری که در این استان زندگی می‌کنند توجه وی‍ژه‌ای دارند که این یک نقطه قوت برای ما است.

وی با بیان اینکه در روزهای ابتدایی جنگ، مقام معظم رهبری در جبهه‌های جنگ حضور داشتند ادامه داد: رزمنده‌هایی که هشت سال دفاع مقدس در برابر دشمن سینه سپر کردند و شهید شدند اما غیرتمندانه از آب و خاک کشور دفاع کردند، این‌ها مسائلی نیست که بر رهبر پوشیده باشد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان خاطر نشان کرد: وزیر کشور قبل از سفر به خوزستان خدمت مقام معظم رهبری مشرف شدند و ایشان سراغ خوزستان و استاندار جدید را گرفتند و بعد از شنیدن نام مقتدایی به عنوان استاندار جدید خوزستان وی را تایید کرد این‌ها همه برای خوزستان یک نقطه قوت است.

وی اظهار لطف روحانی به خوزستان را یکی دیگر از نقاط قوت استان اعلام کرد و افزود: مسائل خوزستان برای روحانی مهم است و پیگیر مشکلات استان هستند.

جزایری به انتقال آب کارون اشاره کرد و ادامه داد: تا زمانی که رئیس جمهور اجازه ندهد آب کارون به هیچ کجا منتقل نمی‌شود.

وی توکل بر خدا و عنایات امام زمان (عج) را از قوت‌های دیگر خوزستان بیان کرد و گفت: هدف ما حرکت در راه خدمت به مردم مستضعف است و طبیعی است زمانی که می‌خواهیم برای مردم مستضعف کاری کنیم کیسه‌ای ندوخته‌ایم و نمی‌خواهیم جیب خود را پر کنیم.

وی با بیان اینکه من نسبت به آینده خوزستان خوش بین هستم عنوان کرد: با اعتماد به نفس و توکل بر خدا آستین‌ها را بالا می‌زنیم و در جهت خدمت به استان می‌کوشیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • حق گو خیالم راحت شد که دیگه اصفهانیا نمی تونن با اب کارون پز بدن........ شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه.........خدا سایه امثال آیت ا... جزایری رو از سر خوزستان کم نکنه