انهدام باند سارقان مسلح در اهواز و کارون

رئیس پلیس آگاهی خوزستان گفت: چهار سارق مسلح که با سلاح جنگی در شهرستانهای اهواز و کارون اقدام به سرقت مسلحانه و رعب و وحشت می کردند شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خورنا سرهنگ سیروس دریکوند امروز چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ اظهار کرد: در پی وقوع سرقت مسلحانه معابر و مغازه در شهرستان‌های اهواز، کارون و باوی، شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی با اشاره به حضور میدانی ماموران پلیس آگاهی در صحنه جرم و انجام بررسی های تخصصی در این زمینه گفت: سرانجام هویت چهار سارق مسلح که به وسیله یک قبضه سلاح جنگی کلاش با ایجاد رعب و وحشت اقدام به سرقت کرده بودند شناسایی شد.

رئیس پلیس آگاهی خوزستان با بیان اینکه ماموران پلیس ۲ سارق را در یک عملیات هوشمندانه و غافلگیرانه در مخفیگاهشان و ۲ سارق دیگر را در شهرستان باوی پس از تعقیب و گریز و با استفاده از قانون بکارگیری سلاح دستگیر کردند ادامه داد: سارقان در تحقیقات پلیس به چندین فقره سرقت مسلحانه و خشن اعتراف کردند.

سرهنگ دریکوند افزود: ماموران پلیس در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک فقره کیف سامسونت بزرگ حاوی دستگاه تعیین غلظت نفت در اکتشافات، یک دستگاه پژو پارس مسروقه، تعدادی قطعات پژو پارس اوراقی، یک قبضه شمشیر و یک جفت پلاک مسروقه، یک قبضه سلاح شکاری، یک قبضه سلاح جنگی کلاش به همراه یک تیغه خشاب و ۲۱ تیر جنگی و یک قبضه سلاح کمری به همراه یک تیغه خشاب و پنج تیر جنگی کشف کردند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.