تکذیب ناایمن بودن ساختمان اورژانس بیمارستان گلستان اهواز

مدیر منابع فیزیکی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در خصوص تصاویر منتشرشده درباره وضعیت ساختمان اورژانس بیمارستان گلستان اهواز توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش خورنا رحیم نوروزیان امروز شنبه ۵ خردادماه ۱۴۰۳ در گفت‌وگویی رسانه‌ای در خصوص وضعیت اورژانس بیمارستان گلستان اهواز اظهار کرد: با وجود مطالب منتشر شده در فضای مجازی، این ساختمان کاملا ایمن است و طبق گزارش‌های مشاور پروژه بر اساس پایش گزینه‌های نقشه‌برداری، هیچ گونه علائمی تحت عنوان نشست قابل بررسی ندارد و در مقدار، آیین‌نامه‌ای است و هیچ خطری برای کسی ندارد.

وی افزود: تمامی موارد در ساختمان اورژانس بیمارستان گلستان اهواز توسط مشاور و پیمانکار پروژه لحظه به لحظه پایش می‌شود و تا این لحظه هیچ گونه خطری ندارد.

مدیر منابع فیزیکی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: برای استحکام ساختمان نیز تدابیری اندیشیده شده که در اسرع وقت، اجرا خواهد شد.

نوروزیان در پایان بیان کرد: این اطمینان را به کادر سلامت دانشگاهی می‌دهیم که این پروژه کاملا ایمن است و هیچ خطری ندارد.

گفتنی است به تازگی تصاویری از ایجاد ترک در ساختمان اورژانس بیمارستان گلستان اهواز در فضای مجازی منتشر شده است و رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز نیز شب گذشته ۴ خردادماه، به منظور بررسی آخرین وضعیت ارائه خدمات درمانی، از اورژانس بیمارستان گلستان اهواز بازدید کرد.