کشف کارگاه تولید مشروب در اندیمشک

فرمانده انتظامی اندیمشک از کشف کارگاه تولید و توزیع مشروبات الکلی در اجرای طرح ارتقای امنیت محله محور در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خورنا سرهنگ علیرضا میررضایی گفت: در راستای اجرای روزانه طرح ارتقای امنیت اجتماعی در قالب امنیت محله محور و به منظور دستگیری افراد مخل نظم و امنیت، ماموران کلانتری ۱۱ این فرماندهی وارد عمل شدند.

وی ادامه داد: ماموران پلیس کلانتری ۱۱ با کار شبانه روزی ، یک باب کارگاه تولید ، توزیع و فروش مشروبات الکلی را شناسایی کردند و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در عملیاتی غافلگیرانه محل مورد نظر را در محاصره کامل قرار داده و در این ارتباط سرکرده اصلی این باند را دستگیر و همچنین ۲۰۰ لیتر مشروب کشف و کلیه دستگاه‌های کارگاه مذکور توقیف و معدوم شد.

فرمانده انتظامی اندیمشک افزود: همچنین در خلال این اقدام، ماموران ۱۱ موفق به شناسایی و دستگیری سه سارق شده که در تحقیقات فنی معترف به ۴ فقره سرقت در نقاط مختلف شهرستان شدند.

سرهنگ میررضایی با بیان اینکه یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه کشف، یک تبعه غیرمجاز افغان و ۶ مجلوب احکام جلب دستگیر شدند گفت: در ادامه این دستاوردها و در عملیاتی دیگر ۴ قبضه انواع سلاح جنگی و شکاری کشف شد.

وی در پایان یادآور شد: مبارزه جدی با مخلان نظم و امنیت ادامه دارد و در این راه با آنان به شدت و قاطعیت برخورد خواهد شد.