اجرای طرح ضربتی پیشگامان امنیت انتظامی در خوزستان/ ۹۰۲ منطقه آلوده و جرم خیز استان پاکسازی شد

رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان خوزستان از اجرای طرح ضربتی پیشگامان امنیت انتظامی 4 با هدف مقابله و پیشگیری از سرقت‌هاي خرد و پاکسازي نقاط آلوده و جرم خيز استان خبر داد.

به گزارش خورنا سرهنگ حسین عیدی در تشریح این خبر بیان داشت: طرح پیشگامان امنیت انتظامی چهار به مدت ۴ روز همزمان با سراسر کشور باهدف پیشگیری از سرقت های خرد و همچنین پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح استان خوزستان با استفاده از تمام رده های اجرایی پلیس پیشگیری، کوپ، یگان امداد و ایستگاه‌های بازرسی به مرحله اجرا درآمد.

وی با بیان اینکه در اجرای این طرح با تلاش شبانه روزی پلیس های تخصصی و کوپهای تابعه ۲۸۶ سارق دستگیر و به ۳۹۵ فقره سرقت معترف شدند، تصریح کرد: از جمله دستاوردهای این طرح دستگیری ۱۱۵ معتاد متجاهر، کشف ۶۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر و ۴۰ هزار لیتر سوخت قاچاق بود.

سرهنگ عیدی با تاکید بر جدیت پلیس در اجرای مستمر و مقتدرانه طرح های پاکسازی مناطق آلوده، اظهار داشت: در اجرای این طرح ۴ روزه تعداد ۹۰۲ منطقه و نقطه آلوده وجرم خیز با اولویت شناسایی و دستگیری سارقان جرائم خشن و مالخران، ارازل و اوباش، معتادان متجاهر، و محکومان متواری بوده و متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *