کشف ۶۷۰۰ فشنگ کلت در منطقه مرزی اروند کنار

فرمانده انتظامی خوزستان از کشف شش هزار و ۷۶۹ فشنگ کلت کمری در منطقه مرزی اروند کنار خبر داد و گفت: در این ارتباط دو نفر دستگیر شد.

به گزارش خورنادسردار سید محمد صالحی در خصوص جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان خوزستان در تداوم اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه با قاچاقچیان و دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز، با تسلط اطلاعاتی در سطح استان از فعالیت اعضای یک باند قاچاق سلاح و مهمات در نقاط مرزی شهرستان‌ آبادان مطلع شدند.

وی افزود: ماموران پلیس با رصد مستمر اطلاعاتی محل اختفای ۲ نفر از عناصر اصلی این باند در منطقه مرزی اروند کنار را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی طی یک عملیات منسجم و ضربتی با همکاری ماموران مرزبانی و سپاه هر ۲ نفر را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۶ هزار و ۷۶۹ فشنگ جنگی کلت کمری و یک قبضه سلاح کلت کمری کشف و یک‌دستگاه خودرو پراید وانت که در امر قاچاق سلاح و مهمات استفاده می شد توقیف شد.

سردار صالحی در پایان بر عزم راسخ پلیس دربرخورد با قاچاقچیان سلاح های غیر مجاز که زمینه ساز ناامنی در جامعه و سلب آسایش مردم می شوند تأکید و از شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه اقدامی در این رابطه بلافاصله مراتب را از طریق تماس با مرکز فوریت های۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.