وعده استاندار خوزستان: امسال یک سوم بیکاران استان را مشغول به کار می‌کنیم

استاندار خوزستان گفت: میزان اشتغالی که امسال خواهیم داشت؛ بیش از ۶۰ هزار خواهد بود که در آن صورت یک سوم بیکاران را مشغول به کار می‌کنیم.

به گزارش خورنا صادق خلیلیان روز سه‌شنبه ۱۲ مهرماه در نشست شورای اشتغال خوزستان اظهار کرد: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته در بخش‌های مختلف کشاورزی، صنعت و … موفق شدیم تا ۳۳ هزار شغل پایدار ایجاد کنیم که نسبت به سال گذشته ۵۰ درصد افزایش داشته است.

وی عنوان کرد: میزان اشتغالی که امسال خواهیم داشت بیش از ۶۰ هزار خواهد بود که در آن صورت یک سوم بیکاران را مشغول به کار می‌کنیم.

استاندار خوزستان گفت: نرخ بیکاری تا این لحظه کاهش پیدا کرده است اما نیاز داریم تا این آمار را بیش از این کاهش دهیم و به کمتر از ۱۰ درصد برسانیم.

خلیلیان در پایان بیان کرد: باتوجه به اینکه برخی از شهرستان‌ها و دستگاه‌ها مشکلاتی را در ایجاد اشتغال دارند آن‌ها را رصد خواهیم کرد تا عواملی که موجب کندی یا عدم ایجاد اشتغال شده را رفع کنیم در این راستا کارگروهی تشکیل شد تا این موضوع را دنبال کند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • داریوش آرمات - استراتژیست درود بر شما جناب استاندار - دست تان را هم می بوسیم اگر در پایان سال که چند ماه نیز بیشتر نمانده؛ همین آمار را در جملاتی با فعل ماضی قرار دهید و برایمان از چگونگی جذب و اولویت ها هم بگویید.