صدور برگ گذر موقت ویژه اربعین از فردا/ گذرنامه به هیچ عنوان در مرز تمدید نمی‌شود

سخنگوی فراجا نحوه تمدید گذرنامه های منقضی شده را تشریح کرد.

به گزارش خورنا سردار مهدی حاجیان ضمن تشریح نحوه تمدید گذرنامه های منقضی شده گفت: مراحل صدور برگ گذر موقت ویژه اربعین از روز یکشنبه ششم شهریور در دفاتر پلیس +۱۰ انجام خواهد شد که هزینه آن به مراتب کمتر از هزینه صدور گذرنامه است و طی ۴۸ ساعت نیز درب منزل تحویل داده خواهد شد.

وی با بیان اینکه از امروز شنبه پنجم شهریور نیز تمدید گذرنامه زائران اربعین حسینی (ع) در مراکز استان و شهرستان های سراسر کشور آغاز شده است، ادامه داد: افرادی که تاریخ گذرنامه ۱۰ ساله آنها منقضی شده به شرط سالم بودن مدارک گذرنامه، می توانند ضمن مراجعه به پلیس مهاجرت و گذرنامه در مراکز استان ها و نیز پلیس اطلاعات در فرماندهی انتظامی شهرستان ها ضمن تحویل گذرنامه منقضی شده، نسبت به درخواست تمدید آن اقدام کنند.

سخنگوی فراجا تصریح کرد: گذرنامه هایی که تاریخ صدور آنها ۶/ ۶/ ۱۳۹۱ است و تاریخ ۱۰ ساله آنها منقضی شده تا ۶ ماه تمدید خواهد شد؛ ضمنا گذرنامه هایی که زیر ۶ ماه اعتبار داشته باشند نیز تمدید می شود.

این مقام ارشد انتظامی تاکید کرد: در مرزها به هیچ عنوان تمدید گذرنامه صورت نخواهد گرفت و مردم عزیز با گذرنامه فاقد اعتبار هرگز به مرزها مراجعه نکنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *