توزیع ۲۵ تن مرغ در نمایشگاه بهاره خرمشهر

خورنا: سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت خرمشهر گفت: ۲۵ تن مرغ در این شهرستان در حال توزیع است.

عبدالامیر ربیهاوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرمشهر اظهار کرد: با توجه به نوسانات اخیر در زمینه عرضه و قیمت مرغ در سطح کشور تزریق این کالا در سطح بازار انجام شده است.

وی افزود: بر این اساس در حال حاضر ۲۵ تن مرغ به بازار خرمشهر وارد و در حال توزیع در بین واحدهای صنفی برای عرضه به مردم است.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت خرمشهر ادامه داد: مرغ‌های عرضه شده در بازار با قیمت ۵ هزار و ۵۰ تومان در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌گیرد.

*۱۰ تن مرغ در روزهای پایانی سال توزیع می‌شود

ربیهاوی تصریح کرد: علاوه بر این قرار است ۱۰ تن دیگر مرغ برای پاسخگویی به نیاز مردم در روزهای پایانی سال در سطح بازار توزیع شود.

وی اضافه کرد: همچنین در زمینه توزیع برنج نیز در نمایشگاه بهاره شهرستان که در محل بازار چین این شهرستان برپا شده برنج در حال توزیع است.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت خرمشهر در خصوص نمایشگاه بهاره این شهرستان خاطرنشان‌ کرد: در این نمایشگاه که تا ۱۳ اسفند ماه ادامه دارد کالاهای مایحتاج مردم عرضه می‌شود.

وی گفت: در این نمایشگاه سعی شده است تا کالاهای عرضه شده با حفظ کیفیت مناسب از تخفیفات مناسبی نیز برخوردار باشند.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت خرمشهر در پایان ابراز امیدواری کرد: با تمهیدات، اقدامات و برنامه‌های در نظر گرفته شاهد کاهش مشکلات مردم در زمینه خریدهای نوروزی در شهرستان باشیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *