رئیس پلیس خوزستان خبر داد:

بازگردانی ۲ هزار خودرو در طرح محدودیت‌های کرونای استان خوزستان

فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: از ابتدای شروع طرح تاکنون حدود ۴۰۰ دستگاه خودرو اعمال قانون شده‌ و بالغ بر ۲ هزار دستگاه خودرو هم به مبدا خودشان بازگردانی شدند.

به گزارش خورنا سردار سید محمد صالحی در حاشیه بازدید از نحوه اجرای محدودیت‌های تردد برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در پلیس راه اهواز _ اندیمشک با عرض تسلیت به مناسبت ایام محرم و به ویژه فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، اظهار داشت: در این مرحله از اعمال محدودیت های کرونایی همکاران من از روز یکشنبه ۲۴ مرداد ماه اعمال محدودیت‌ها را در مبادی ورودی و خروجی استان آغاز کردند.

وی افزود:ماموران پلیس با استقرار در مبادی ورودی وخروجی استان، از ورود خودروهای با پلاک غیر بومی و همچنین از خروج خودروهای با پلاک بومی به خارج از استان ممانعت خواهند کرد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: از ابتدای شروع طرح تا کنون حدود ۴۰۰ دستگاه خودرو اعمال قانون شده‌اند و بالغ بر ۲ هزار دستگاه خودرو هم به مبدا خودشان بازگردانی شد.

سردار صالحی در پایان از هم استانی ها خواست: با مجموعه پلیس در راستای قطع زنجیره انتقال ویروس منحوس کرونا همکاری خوبی داشته باشند تا ان شاءالله بتوانیم در راستای حفظ سلامت جامعه یک اقدام خوب و اساسی را داشته باشیم.