لیگ دسته ۱ فوتسال کشور/ نفت امیدیه مقابل پروفیل زالی شکست خورد

خورنا: حسین اسلامی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش در مقابل تیم نفت امیدیه از هفته دوم لیگ دسته یک فوتسال کشور، گفت: با پرداخت پیش قراردادهای بازیکنان از سوی مدیران باشگاه، فوتسالیست های جوان استان توانستند اولین بازی خارج از خانه خود را با پیروزی به پایان رسانند.

وی که هفته پیش گفته بود در صورت حل نشدن مشکلات مالی و وضعیت مالکیت باشگاه استعفا خواهد داد، با بیان اینکه یک شرکت آمادگی خود را برای حمایت مالی از تیم پروفیل زالی اعلام کرده است، افزود: مسوولان باشگاه قول داده اند مشکلات مالی باشگاه و دغدغه های اعزام تیم به مسابقات خارج از خانه به کلی از بین رود.

اسلامی در مورد بازی این هفته تیم پروفیل زالی در اهواز بیان کرد: تیم نفت امیدیه از شرایط میزبانی و تماشاچیان پرشوری بهره می برد اما توانستیم با یک بازی منطقی پس از گل دقیقه ۱۰ رضا بازودار تا پایان بر بازی مسلط باشیم.

سرمربی تیم فوتسال پروفیل زالی در مورد نتیجه بازی اول این تیم در مقابل تیم اقتدار نوین فردوسی مشهد که در ثانیه های پایانی نیمه تمام ماند، عنوان کرد: احتمالا نتیجه این بازی ۷ بر صفر به سود ما اعلام شود.

وی افزود: روز سه شنبه ۳۰ آبان ماه در سالن بهشتی مشهد میزبان شهروند بابل هستیم ولی تا کنون هیچ تمرینی در این سالن نداشته ایم.

اسلامی با بیان اینکه تمرینات تیم فوتسال پروفیل زالی در سالن ایران جهان وکیل آباد در دورترین نقطه شهر مشهد انجام می شود، اظهار داشت: این تیم کاملا بومی در صورت حمایت و توجه مسوولان قابلیت صعود به لیگ برتر را دارد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *