جایگاه CNG شهرداری بهبهان به بهره‌برداری رسید

خورنا: شهردار بهبهان از افتتاح جایگاه CNG شهرداری این شهرستان با صرف اعتباری بالغ بر ۲۸۷ میلیون تومان خبر داد.

علیرضا بهادری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بهبهان اظهار کرد: در سه سال گذشته کمبود جایگاه سوخت CNG معضل بزرگی برای دارندگان وسایل نقلیه گازسوز این شهرستان بود و تأمین گاز خودرو زمان زیادی را از آنها می‌گرفت که موجب نارضایتی شدید آنان می‌شد.

وی تصریح کرد: همچنین به دلیل اینکه بهبهان دارای موقعیت خاصی بوده و گلوگاه خوزستان از جنوب شرق است، وجود جایگاه‌های CNG بیشتر ضروری به نظر می‌رسید.

شهردار بهبهان افزود: از مدت‌ها پیش عملیات احداث و راه‌اندازی این جایگاه آغاز شد اما با توجه به مشکلاتی که میان وزارت‌های دفاع و نفت بود، کار عملیاتی ما مسکوت مانده بود که با توجه ویژه فرماندار بهبهان و پیگیری‌های وی، روند اجرا از سر گرفته شد.

وی خاطرنشان کرد: مقرر شده بود سه جایگاه از سوی شهرداری در بهبهان راه‌اندازی شود که این جایگاه پس از بررسی‌های لازم مورد تأیید مسئولان شرکت نفت قرار گرفته و احداث شد.

بهادری با بیان اینکه زمین این جایگاه را نیز شهرداری تامین کرده است، افزود: جایگاه CNG شهرداری بهبهان در زمینی به مساحت یک‌هزار و ۲۰۰ مترمربع و با صرف اعتباری بالغ بر ۲۸۷ میلیون تومان ساخته شده است.

وی تصریح کرد: قدرت گاز این جایگاه یک‌هزار و ۵۰۰ بوده که باعث خواهد شد در امر گازگیری خودروها نیز مشکل و کمبودی وجود نداشته باشد.

شهردار بهبهان در پایان از راه‌اندازی پمپ بنزین سیار در این شهرستان در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: خودروهای طراحی شده به زودی به صورت سیار بنزین خودروها را تامین می‌کنند که این امر نیز مشکلات بسیاری در این خصوص را حل خواهد کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *