سردار بختیاروند: گام‌های بلندی برای ملی شدن طرح شهید فهمیده برداشته شده است

خورنا: سردار بختیاروند با اشاره به طرح شهید فهمیده گفت: با توجه به برکات این طرح به ویژه در حوزه تربیت مدافعان معتقد و مجاهد در استان‌های ساحلی، گام‌های بلندی برای ملی شدن آن برداشته شده است.

به گزارش خورنا به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی سپاه، جلسه هماهنگی برای بررسی راهکارهای اجرای هرچه بهتر طرح شهید فهمیده با حضور فرمانده منطقه سوم نیروی دریایی سپاه، معاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر(عج)، مسئولان آموزش و پرورش و نواحی مقاومت شهرستان‌های ماهشهر، خرمشهر، آبادان، امیدیه، هندیجان، شادگان، دیلم و بندرامام خمینی(ره) در منطقه سوم نیروی دریایی سپاه برگزار شد.

سردار بختیاروند فرمانده منطقه سوم نیروی دریایی سپاه طی سخنانی در این جلسه با اشاره به ابعاد گوناگون طرح شهید فهمیده، خاطرنشان کرد: امسال هشتمین سالی است که طرح رهروان شهید فهمیده در نیروی دریایی سپاه به مرحله اجرا در می‌آید.

وی افزود: این برنامه از آن جهت که احیای یاد و خاطره شهید فهمیده را دنبال می‌کند و به تبیین فرهنگ ایثار و مجاهدت در راه آرمان های دینی و انقلابی می‌پردازد و سعی در انتقال ارزش های دفاع مقدس به آینده سازان میهن اسلامی دارد، منشاء برکات زیادی بوده است.

فرمانده منطقه سوم نیروی دریایی سپاه گفت: با توجه به برکات  این طرح به ویژه در حوزه تربیت مدافعان معتقد و مجاهد در استان‌های ساحلی، گام‌های بلندی برای ملی شدن آن برداشته شده است.

وی افزود: طرح شهید فهمیده به لطف خدا از طرح های موفقی است که به همت نیروی دریایی سپاه و مشارکت بسیج و آموزش و پرورش همه ساله در ۹ آبان ماه به اجرا در می‌آید.

بختیاروند در بخش دیگری از سخنان خود،‌ گفت: طرح رهروان شهید فهمیده با پیشنهاد فرماندهی نیروی دریایی سپاه آغاز شد و سابقه‌ای در نیروهای دیگر نداشته است.

وی تصریح کرد: در طرح شهید فهمیده همه دانش آموزان پسر ۱۳ ساله در استان‌های ساحلی جنوب کشور در تجمعی بزرگی شرکت کرده و با عضو شدن در بسیج، جشن تولد ارتباط خود با سپاه و نیروهای مدافع انقلاب را برگزار می کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • درود بر رزمنگان دفاع مقدس من تشكر مي كنم از دلسوزي سردار محترم فرماندهي سپاه منطقه سوم ماهشر برادر بختياروند كه با دقت و دلسوزي مسايل معنوي اعتقادي دوران دفاع مقدس را پيگيري مكنند ...آتش پنجه از تهران..