۲۶ کشته در تصادف محور “دهدز” استان خوزستان/ ۳ روز عزای عمومی در چهارمحال

خورنا: استاندار و نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با صدور پیامی جان باختن دانش‌آموزان بروجنی را تسلیت گفتند.

در این پیام تسلیت آمده است: بار دیگر، غبار اندوه و غم برسر و روی ما نشست و استان قهرمان پرورمان را در غم جمعی از بهترین‌های خود عزادار کرد.

این پیام می‌افزاید: رهروان راه شهیدان، در راهیان نور که تداعی کننده هشت سال دفاع مقدس از ارزش‌های اعتقادی، باورهای تربیتی و حماسه آفرینی دستاوردهای انقلاب اسلامی بودند، در میقات شهادت، بیعت با ولایت و شهدا را به منصه ظهور گذاشته و در راه بازگشت از سرزمین حماسه و ایثار به جمع شهیدان پیوستند.

در پیام نماینده ولی فقیه در چهارمحال وبختیاری و استاندار چهارمحال و بختیاری آمده است: پرواز شهادت گونه این دانش‌آموزان عزیز باعث تاثر و تاسف مردم استان، به ویژه مردم ولایت‌مدار و انقلابی شهرستان بروجن شد.

این پیام می‌افزاید: علاوه بر اعلام سه روز عزای عمومی در چهارمحال وبختیاری، عروج عاشقانه این نوگلان پرپر که برگرفته از رسالت زینبی در پیام‌رسانی فرهنگ شهادت و ایثار است را به پیشگاه امام زمان(عج)، مقام عظمای ولایت مدظله العالی، فرهنگیان و دانش‌آموزان سراسر استان، به ویژه خانواده‌های این عزیزان تسلیت عرض کرده و رجاء واثق داریم خداوند قادر متعال روح بلندشان را با فاطمه الزهراء(س)محشور می‌گرداند.

به گزارش فارس،علودرجات برای درگذشتگان و صبر و شکیبایی برای بازماندگان عزیزشان آرزومندیم.

جمعی از دانش‌آموزان دختر اعزامی به کاروان راهیان نور، در مسیر بازگشت از این اردو دچار سانحه رانندگی شدند.