لیگ دسته دو فوتبال کشور/ تساوی نفت امیدیه و نفت گچساران

خورنا: تیم فوتبال نفت گچساران در هفته چهارم لیگ دسته دو کشور عصر امروز مقابل میزبان خود تیم نفت امیدیه به تساوی رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران، تیم فوتبال شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در هفته چهارم رقابت‌های لیگ دسته دو کشور عصر امروز در امیدیه به مصاف تیم نفت این شهر رفت که در پایان به نتیجه‌ای بهتر از مساوی رضایت نداد.

تک گل تیم نفت گچساران توسط فرشید علیزاده و از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.

تیم فوتبال نفت گچساران که پیش از این بازی در رده سوم جدول رده بندی قرار داشت با این یک امتیاز هشت امتیازی شد.

علیزاده بازیکن نفت گچساران با زدن تک گل این تیم در این بازی خود را چهار گله و به عنوان کاندیدای آقای گل این مسابقات مطرح کرد.

داور یک پنالتی برای ما نگرفت

سرمربی تیم فوتبال نفت گچساران درپایان بازی در گفت‌وگوی تلفنی با خبرنگار فارس در گچساران اظهار کرد: بازی دو نیمه متفاوت داشت و ما در نیمه اول خیلی خوب کار کردیم و حتی می‌توانستیم با استفاده از موقعیت‌های به دست آمده کار را تمام کنیم، اما متأسفانه بازیکنان ما بی‌دقتی کردند و نتوانستند از موقعیت‌های به دست آمده نهایت استفاده را بکنند.

یوسف نادریان ادامه داد: درست است که بازیکنان نتوانستند برنامه‌های مورد نظر را عملی کنند اما در مجموع  از عملکرد آنها راضی هستم و به نظر من بازیکنان تیم نهایت تلاش خود را دراین بازی انجام دادند و شاید اگر شرایط جوی و هوای گرم امیدیه نبود، ما می توانستیم در این بازی پیروز باشیم.

وی درخصوص عملکرد داوری مسابقه گفت: درمجموع تیم داوری خوب کار کرد هر چند که داور یک پنالتی برای ما نگرفت.

گفتنی است تیم فوتبال نفت گچساران در هفته پنجم رقابت‌های لیگ دسته دو فوتبال کشور ۲۳ مهر باید در استادیوم شهدای صنعت نفت این شهر به مصاف تیم منطقه ویژه اقتصادی برود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *