عساکره: کم توجهی مسئولان باعث تعطیلی صنایع لبنی نگاه دورق شادگان شد

خورنا: مدیر فروش صنایع لبنی نگاه دورق شادگان گفت: کم توجهی مسئولان باعث شد صنایع لبنی نگاه دورق شادگان به تعطیلی کشیده شود.

هاشم عساکره در گفت وگو با خبرنگار خورنا در شادگان عنوان کرد: در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی شرکت لبنیاتی نگاه دورق در شادگان به علت کم توجهی مسئولین تعطیل شد.

وی خاطرنشان کرد: این شرکت با سابقه ای بالغ بر ۴ سال و با ظرفیت تولید روزانه حدود ۴۰ تن انواع محصول لبنی جای خوبی در استان و سراسر کشور پیدا کرده بود و از صادر کنندگان محصولات لبنی به کشور عراق نیز بود.

مدیر فروش صنایع لبنی نگاه دورق بیان داشت: این شرکت به طور مستقیم ۲۵ خانوار  و به طور غیر مستقیم بیش از ۱۰۰۰ نفر فرصت شغلی را ایجاد کرده بود.

عساکره افزود: اگر مسئولین کمی به این واحد توجه نمایند می توان ۵۰ تا ۸۰ نفر را به اشتغال مستقیم دعوت کرد که با توجه به بیکاری جوانان بستر بسیار مناسبی برای ایجاد اشتغال فراهم میشود.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که مسئولان شهری و استانی برای این مشکل راه حلی پیدا کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • عبد الحق باسلام تعطیلی واحدهای صنعتی در شهرستان شادگان یک امر کاملا طبیعی است جناب اقای عساکره تسلیت میگم امیدوارم این روند تعطیلی کاملا از این شهر رخت برگستراند امین
  • ططارف بله جناب آقای جقجقه عساکره حق داری هم از نگاه دورق دفاع کنی.وقتی باهاشون اختلاس میکردی و پول شیر یارانه ای و حق شاغل ها و حقوقشون رو بالا میکشیدی چرا این حرفو نمیزدی.من خودم تو امور مالی بودم.