دانشگاه آزاد پنج شنبه ها تعطیل شد

خورنا: معاون هماهنگی دانشگاه آزاد از برگزاری نخستین جلسه کمیته مشاوران شاخه هیات علمی دانشگاه در اواخر آبان سال جاری خبر داد.

محمد صادق مهدوی با بیان اینکه کمیته مشاوران شاخه هیات علمی دانشگاه پایان آبان تشکیل می‌شود، گفت: در این خصوص بخشنامه‌ای به روسای مناطق دانشگاه آزاد ابلاغ شده است مبنی بر اینکه کسانی که در این کمیته ثبت‌نام کرده اند، جلسه‌ای در هر منطقه و به تفکیک واحد با حضور مشاوران تشکیل دهند. همچنین گزارش نهایی جلسات باید تا اول آبان ماه به معاونت هماهنگی ارسال شود.

وی در ادامه از ابلاغ تعطیلی پنج‌شنبه ها در این دانشگاه خبر داد و گفت: بزودی بخشنامه تعطیلی پنج شنبه‌ها که در نخستین کمیته مشاوران دانشگاه شاخه کارمندان تصویب شد، ابلاغ می‌شود.

وی با بیان اینکه این مصوبه دارای تبصره‌هایی است که نهایی نشده و به محض نهایی شدن ابلاغ می‌شود، گفت: این مصوبه به تایید هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی رسیده و به محض نهایی شدن ابلاغ و اعلام خواهد شد.

مهدوی در ادامه از صدور پیام رئیس دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: این پیام در جلسه شورای دانشگاه در تاریخ ۲۵ شهریور اعلام شده و در دسترس رسانه ها جهت اطلاع رسانی قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا،معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: بزودی بخشنامه ثبت‌نام دانشجویان جدیدالورود و دانشجویان سال قبل هم ابلاغ می‌شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *