تغییر فرماندار هندیجان، شایعه یا واقعیت ؟

خورنا: این روزها نخبگان و فعالان سیاسی در هندیجان درباره تغییر فرماندار این شهرستان و اینکه آیا این موضوع یک شایعه است یا واقعیت در حال بحث و گمانه زنی هستند.

با افزایش گمانه زنی های چند روز اخیر مبنی بر تغییر فرماندار هندیجان و نگرانی از آینده سیاسی این شهرستان لازم شد مطلبی در این خصوص منتشر شود.

جمعی از نخبگان سیاسی و فرهنگی هندیجان در گفتگو با خبرنگار شوشان گفتند: در یکی دو ماه اخیر و خصوصاً این روزها جابه جایی و یا استغفاء استانداران کشور و خوزستان بسیارداغ و بازتاب فراوانی داشت و فرمانداری شهرستان هندیجان از این امر مستثناء نبود و بحث نیمه داغ نخبگان و فعالان این شهرستان شده بود که آیا بهروز فرج اللهی فرماندار فعلی هندیجان استعفاء داده یا جابه جا خواهد شد ؟

با نگاهی به کارنامه بهروز فرج اللهی فرماندار فعلی شهرستان هندیجان باید گفت: فرج اللهی اصالتاً اهل اندیمشک و از نیروهای آموزش و پرورش و از فعالان عرصه سیاسی شهرستان اندیمشک که معاون فرماندار آنجا بوده است.

گفته شده وی در شورای نگهبان و دیگر مسئولیت های اجرایی شهرستان اندیمشک مشغول فعالیت و خدمت بوده و کارنامه موفقی را بدست آورده است.

فرج اللهی بعد از یک کشمکش به ساختمان آجری فرمانداری هندیجان راه می یابد که این راه یافتن به فرمانداری هندیجان و تکیه زدن برمسند فرماندار و نماینده عالی دولت موفقیت نسبی برای توسعه و پیشرفت شهر هندیجان در زمینه ارتقاء جایگاه ادارات و دیگر فعالیت های لازم در هندیجان همراه بوده است.

خبرنگار شوشان در مورد تغییرات در فرمانداری هندیجان پیگیریهای لازم را انجام داد که بعضی مسئولین با تکذیب خفیفی این بحث ها را رد کردند اما بهروز فرج اللهی فرماندار هندیجان هنوز به اینگونه اخبار اشاره ای نکرده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *