آموزش و پرورش بین ادارات خرمشهر ممتاز است

خورنا: فرماندار خرمشهر گفت: در ارزیابی‌های انجام شده، اداره آموزش و پرورش خرمشهر در عملکرد اجرایی بین ادارات شهرستان امتیاز ۵۰ را کسب کرده و از لحاظ کارکرد ممتاز است.

عبدالله حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرمشهر اظهار کرد: در راستای تکریم ارباب رجوع، فرمانداری برنامه‌ها و دستورالعمل‌های مؤثری را در دستور کار قرار داده است.

وی افزود: برگزاری جلسات هم‌اندیشی در راستای رفع مشکلات ارباب رجوع و شهروندان از جمله اولویت‌های فرمانداری خرمشهر است که البته مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان نیز باید تابع آن باشند.

فرماندار خرمشهر خاطرنشان کرد: در همین راستا یک گروه بازبینی و ارزیابی از عملکرد ادارات، در فرمانداری مستقر و به‌طور نامحسوس کار مدیران اجرایی و بخش‌های مختلف را رصد می‌کند.

وی اضافه کرد: همه تلاش ما در راستای ارتقای خدمت‌رسانی به شهروندان و رفع مشکلات پیش‌روی توسعه شهری‌ست که امیدواریم با تمهیدات اندیشیده شده این امر به خوبی در شهرستان خرمشهر محقق و اجرایی شود.

حسینی همچنین عنوان کرد: در ارزیابی‌های انجام شده توسط کارگروه مذکور، اداره آموزش و پرورش خرمشهر در بین ادارات شهرستان امتیاز ۵۰ را کسب کرده و از لحاظ کارکرد بهترین عملکرد را در بین ارگان‌های شهری از آن خود کرده است.

وی ادامه داد: همچنین اداره بندر، شبکه بهداشت، بنیاد مسکن، اداره ثبت اسناد و شهرداری نیز در این ارزیابی، عملکرد خوب و مطلوبی را از خود بر جای گذاشته‌اند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *