فرماندار خرمشهر: عملکرد شهرداری خرمشهر رضایت‌بخش نیست

خورنا : عبدالله حسینی اظهار داشت: پاسخگویی سریع به شهروندان و شفاف‌سازی تسهیل در ارائه خدمات شهری از وظایف مهم شهرداری‌ها است.
به گزارش خورنا و به نقل از فارس، وی ادامه داد: مردم انتظار دارند که شهردار با همراهی اعضای شورای اسلامی شهر گام‌های موثری در مسیر تحقق‌سازی برنامه‌های عمران شهری و قانونمند سازی برنامه ارائه خدمات شهری و تکریم بهینه ارباب رجوع و شخصیت دهی به شهروندان برداشته شود.
فرماندار خرمشهر  در خصوص مطالبات و مشکلات روزانه مردم در خصوص فضای سبز شهری، مراکز رفاهی، ساخت سازهای غیر قانونی، توسعه ناهمگون حوزه شهری‌، مراکز بهداشتی عمومی‌، مبلمان شهری و حسن برخورد شایسته و جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی، سد معابر عمومی، ترافیک شهری و مراکز تفریحی و رفاهی و ساماندهی دست‌فروشان افزود: شهرداری خرمشهر باید با بررسی اصل مطالبات و مشکلات مربوط به مسائل فوق اقدامات قانع کننده و موثری را برای شهروندان ایجاد کنند.
وی با ضروری توصیف کردن سبقت‌گیری مسئولان در خدمت‌رسانی بی منت به مردم را از کارهای بسیار با ارزش برشمرد و ادامه داد: شهرداری باید به دور از هر گونه وابستگی‌ ارائه دهنده خدمت صادقانه به مردم باشند و در جهت توسعه عمران شهری و خدماتی در جلب و ایجاد آسایش مردم قدم بردارند.
حسینی خدمت بی‌منت به مردم و جلب رضایت‌مندی خاطر عمومی آنها را از وظایف مهم مدیران شهری دانست و تصریح کرد:‌ متاسفانه باوجود تذکرات فراوان به شهرداری خرمشهر همچنان شاهد وضعیت اسفناک عمران شهری و خدمات‌رسانی به شهروندان هستیم.
وی در ادامه وضعیت بازار روز خرمشهر را اسفناک دانست و گفت: پیگیری و تذکرات متعددی به شهرداری خرمشهر از سوی فرمانداری انجام شد اما متاسفانه هنوز اقدامی در این راستا انجام نشده است.
فرماندار خرمشهر اضافه کرد: در همین راستا و به‌دلیل اهمیت سامان‌دهی بازار روز خرمشهر، سامان‌دهی این بازار به‌عنوان یکی از مضوبات شورای تأمین به شهرداری ابلاغ شد.
وی اظهار داشت: متاسفانه شهرداری خرمشهر مصوبه شورای تأمین را نیز اجرا نکرده است، اظهار داشت: فرمانداری ابزاری برای مجاب کردن شهرداری خرمشهر برای اجرای مصوبات ندارد.
حسینی خاطرنشان کرد: در حوزه کاری باید تعارفات را کنار گذاشته و در جهت ارتقای امکانات و خدمات به شهرستان و مردم گام برداریم.
وی افزود: امیدواریم شهرداری بتواند با برنامه‌ریزی و انجام اقدامات ویژه در راستای بهبود وضعیت شهری گام‌های مؤثری بردارد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *