سخنگوی باشگاه صنعت نفت: هواپیمایی زاگرس بی اخلاقی کرد

خورنا : علیرضا خلیلی‌نیا اظهار داشت: به عقیده بنده شرکت هواپیمایی زاگرس از موقعیت و محبوبیت تیم فوتبال صنعت نفت آبادان سواستفاده کرد.
به گزارش خورنا به نقل از فارس، وی در همین خصوص اضافه کرد: این شرکت هواپیمایی به علت بی اخلاقی و پایبند نبودن به تعهدات قبلی خود دیگر به عنوان حامی مالی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مسابقات لیگ برتر مطرح نیست.
سخنگوی باشگاه صنعت نفت آبادان با اشاره به بی‌تعهدی شرکت هواپیمایی زاگرس افزود: قرار بود که این شرکت مشکل پرواز تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مسابقات خارج از خانه را مرتفع کرده که با بهانه تراشی حاضر به کمک کردن به مجموعه ما برای مسابقه این هفته مقابل تیم فوتبال ملوان بندر انزلی نشد.
وی خاطرنشان کرد: اشتباه از سوی باشگاه صنعت نفت بوده که بدون عقد قرارداد با این شرکت، در شب مسابقه مهم مقابل تیم فوتبال پرسپولیس تهران، تبلیغات هواپیمایی زاگرس را روی پیراهن خود حک کرده بود.
خلیلی‌نیا همچنین از تنوع زیاد تبلیغات روی پیراهن تیم فوتبال صنعت نفت در شب مسابقه مقابل پرسپولیس گفت و تصریح کرد: برخی از تبلیغات شرکتها موردی و مربوط به یک مسابقه خاص بوده و در دیدارهای دیگر تکرار نمی‌شوند.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در هفته ششم از مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور با نتیجه دو بر دو در مقابل فولاد دیگر تیم خوزستانی مسابقات متوقف شد.
نماینده آبادان در مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور در پایان هفته ششم رقابت‌ها با کسب شش امتیاز در مکان چهاردهم جدول رده بندی مسابقات قرار دارد.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در هفته هفتم مسابقات مهمان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *