اسامی مصدومان و کشته‌شدگان حادثه آتش‌سوزی پتروشیمی بندر امام

خورنا: درپی عدم اطلاع رسانی دقیق مسئولان در اعلام اسامی کشته و زخمی‌های حادثه آتش‌سوزی روز گذشته پتروشیمی بندر امام، یک منبع آگاه اسامی کامل مصدومان و کشته‌شدگان این حادثه را در اختیار خبرگزاری فارس قرار داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ماهشهر، اسامی مصدومان حادثه روز گذشته پتروشیمی بندر امام که منجر به کشته و مصدوم شدن ۱۷ نفر شد بدین شرح است:

۱- سعید غبیشاوی         ۹۰درصد سوختگی

۲- عبدالسید ثامری      ۸۰درصد سوختگی

۳- محمدامین دانش    ۴۰درصد سوختگی

۴- ایرج امیری‌زاده       ۹۰درصد سوختگی

۵- محمود عبدالله‌زاده   ۹۰درصد سوختگی

۶- مرتضی جوادی‌نیا    ۴۰درصد سوختگی

۷- عبدالرضا نوروزی     ۱۵درصد سوختگی

۸- مسعود علیزاده

۹- خلیل زنگویی        ۵درصد سوختگی

۱۰- علی احمدی

۱۱- رضا ابوعلی         ۱۰درصد سوختگی

۱۲- نسیم حسینی

۱۳- خلیل عساکره

۱۴- اکبر خادم توکل

۱۵- محمد حمیدی

از این تعداد مصدومان، ۹ تن به بیمارستان‌های اهواز، اصفهان و تهران اعزام، چهار مصدوم پس از انجام معالجات مرخص و مابقی نیز در بیمارستان صنایع پتروشیمی ماهشهر بستری شدند.

اسامی کشته‌شدگان:

۱- سید مرتضی موسوی‌نژاد

۲- عبدالنور بنی‌سعید

این آتش‌سوزی حدود ساعت ۱۵:۳۰ روز گذشته (جمعه) بر اثر نشت گاز از مسیر خط لوله ۳۰ اینچ خوراک ورودی مجتمع پتروشیمی بندر امام رخ داد.

با وجود هماهنگی‌های صورت گرفته با دستگاه‌های امنیتی شهرستان بندر ماهشهر، رئیس حراست شرکت پتروشیمی بندر امام مانع از عکسبرداری خبرنگاران از حادثه روز گذشته شد.

این گزارش حاکی از آن است که حراست این شرکت به بهانه جلوگیری از خروج هرگونه فیلم و تصویر از مجتمع پتروشیمی بندر امام، حدود سه ساعت مانع از خروج خبرنگاران از این مجتمع شد.

این آتش‌سوزی حدود ساعت ۲۲:۰۰ شب گذشته با بر جای ماندن ۱۵ مصدوم و دو کشته که احتمال افزایش کشته‌شدگان بسیار زیاد است، به طور کامل مهار شد.

تمام مصدومان و کشته‌ شدگان از کارکنان واحد شماره ۲ آتش‌نشانی پتروشیمی بندر امام هستند که محل کار آنان در چند متری مکان وقوع حادثه قرار داشت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *