رییس اطلاعات ماهشهر: تمام تلاش دشمن برای القای روحیه ناامیدی به مردم است

خورنا: رییس اداره اطلاعات شهرستان بندر ماهشهر گفت: دشمن تمام تلاش خود را برای القای روحیه یأس و ناامیدی به مردم به کار بسته است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، این مقام مسوول روز چهارشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بندر ماهشهر اظهار داشت: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون دشمنان تلاش‌های گسترده‌ای را در جهت نابودی این نظام مقدس به کار برده‌اند.

وی افزود: اما این تلاش‌های مذموم به برکت وجود ولایت فقیه و پایداری و ایستادگی مردم همیشه در صحنه به بن‌بست خورده است.

رییس اداره اطلاعات شهرستان بندر ماهشهر ادامه داد: ۳۳ سال است تحریم‌های مختلفی علیه ایران اسلامی اعمال شده اما این تحریم‌ها نه تنها ثمری برای شرق و غرب نداشته بلکه موجب بالندگی، رشد، توسعه و خودکفایی روزافزون کشور در همه زمینه‌ها شده است.

این مقام مسوول تصریح کرد: دشمنان خود نیز به این مساله اذعان می کنند .بنابراین تمام تلاش خود را برای القای فضای یأس و ناامیدی به کار بسته‌اند‌ و از طریق سایت‌های اینترنتی و شبکه‌های ماهواره‌ای به شدت در حال فعالیت در این زمینه هستند.

وی در ادامه با اشاره به رهنمودهای اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با کارگزاران نظام، بیان داشت: مقام عظمای ولایت تمام مسائل روز را دقیق، به ریز و موشکافانه مطرح کردند و همه باید به این منویات توجه داشته و فرمایشات معظم‌له را نصب‌العین و چراغ راه خود قرار دهند.

رییس اداره اطلاعات شهرستان بندر ماهشهر بیانات مقام معظم رهبری در ارتباط با اقتصاد مقاومتی را مورد تأکید قرار داد و گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری استکبار جهانی با اعمال بدترین تحریم‌ها توانسته تنها چالش ایجاد کند اما به هیچ عنوان نمی‌تواند برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بن‌بست ایجاد کند.

این مقام مسوول در ادامه ظرفیت‌های صنعتی و اقتصادی شهرستان بندر ماهشهر را یادآور شد و اظهار داشت: با وجود این ذخایر عظیم، شهرستان ماهشهر می‌تواند در راستای تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی، نوک پیکان این حرکت و خیزش بزرگ باشد.

وی همچنین با بیان اینکه در وضعیت کنونی در شرایط پیروزی قرار گرفته‌ایم، تصریح کرد: تحریم‌های ۳۳ ساله استکبار علیه ایران، منجر به دستاوردهای عظیم و غیر قابل انکاری شده است که باید به خوبی به اطلاع مردم برسد.

رییس اداره اطلاعات شهرستان بندر ماهشهر افزود: باید با اطلاع‌رسانی این دستاوردهای مثبت و بی‌نظیر، احساس امیدواری مردم به آینده را افزایش دهیم و روحیه امید و توانمندی را به آنها القا کنیم.

این مقام مسوول در پایان اضافه کرد: ائمه جمعه و جماعات، ‌اساتید دانشگاه و … می‌توانند به خوبی به این موضوع ورود کرده و با تشریح و انتقال آنچه که جزو دستاوردهای بی‌بدیل نظام به شمار می‌رود روحیه همبستگی، امیدواری به آینده و خودباوری را بین مردم افزایش دهند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • جمشید اخلاقی آیا وزرات اطلاعات می تواند درمورد فساد دردرون مجتمع های پتروشیمی دخلت نماید چگون باید گزارش به آن اداره ِ محترم ارسال شود.
    • ناشناس بله اطلاعات میتونه جلوی فسادروبگیره
  • صادق با سلام آیا وزارت اطلاعات می تواند به دسیسه های میلی بعضی مدیران ومسئولان در رابطه با اخراج ناعادلانه شرکتها در منطقه ویژه دخالت کند اگه میتواند ممنون میشم به ایمیلم پیام بفرستید
  • صادق از آنجا که نزدیک به انتخابات است بعضی از شرکتها برای ممامنت با دولت سعی بر این دارند در نزدیک انتخابات طرح اخراج نیروها را از سر بگیرند و با تهدید در سالی که مقام معظم رهبری این سال را سال تولید و موانع زدایی نامگذاریکردند این اقدام خبیث پر نقص را اجرایی کنند تا وعدهای دشمن را که ناامید کردن مردم از صحنه ی انتخابات است را با هدفی کاملا مشخص اجرا کند از وزارت اطلاعات سپاه و دادگستری خواستار جلوگیری از این اقدام هستیم با این اوضاع بد اقتصادی و کوچکی سفره مردم خواهان کمک به قشرضعیف و کارگر هستیم اگه همکاریهای شما غیور مردان بی منت نبود وزحمات و تلاشهای شبانروزی شمانبود یقینا تا به ابنجا نمیرسیدیم پس خواهشمندم مانند همیشه سبز و برقرار باشید که ثمره زحمات شما در نزد خدا اجرجلیل و بهشت جاودانه است پاینده وسرافراز باشید