حضور تیم صنایع پتروشیمی ماهشهر در سوپر لیگ مشخص نیست

خورنا: رئیس هیئت بسکتبال ماهشهر گفت: هنوز تکلیف باقی ماندن تیم بسکتبال صنایع پتروشیمی در سوپر لیگ مشخص نشده و رایزنی‌ها در این زمینه ادامه دارد.

سعید قنواتیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در آبادان اظهار کرد: تیم بسکتبال صنایع پتروشیمی ماهشهر یکی از تیم‌های ریشه‌ای است که از طرفداران خوبی در منطقه برخوردار است.

وی با اشاره به اهمیت حضور این تین در سوپر لیگ خاطرنشان کرد: این تیم از لیگ دسته دو به دسته اول و از آنجا به سوپر لیگ رسید و تیم ریشه‌داری محسوب می‌شود و به راحتی نباید از آن گذشت.

رئیس هیئت بسکتبال ماهشهر  و مدیر تیم بسکتبال صنایع پتروشیمی در ادامه گفت: با توجه به اینکه این تیم زیر نظر هفت شرکت صنایع منطقه ماهشهر اداره می‌شود و این شرکت‌ها نیز مجموعا عضو شورای راهبردی منطقه ماهشهر هستند تا زمانی که مجوز از طرف آنها صادر نشود بحث ماندن این تیم در سوپر لیگ مشخص نیست.

وی ادامه داد: فرماندار شهر پیگیری‌های زیادی برای ماندن تیم صنایع پتروشیمی ماهشهر در سوپر لیگ انجام داده و به احتمال زیاد هم این رایزنی‌ها نتیجه بدهد.

قنواتیان تصریح کرد: امیدوارم مسئولان ورزش و فدراسیون هم از ماندن تیم بسکتبال صنایع پتروشیمی حمایت کنند.

وی اظهار کرد: در این حال تا زمانی که ادامه فعالیت سوپر لیگ به ما ابلاغ نشود مجوز هیچ کاری از جمله جذب بازیکن و مذاکره با مربیان را نداریم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *