پرداخت وام مشاغل خانگی در شادگان تسهیل می شود

خورنا: ‘سعید فیوضی’ در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پیرو جلسه ای که درخصوص ایجاد وحدت رویه بین بانک ها درپرداخت تسهیلات مشاغل خانگی برگزار شد مصوبات بسیار خوبی جهت ایجاد سهولت درضمانت بانکی این وام ها درنظرگرفته شد.

وی اظهارداشت: در این راستا فقدان ضمانت افراد درجه یک در تسهیلات مشاغل خانگی که قبلا یکی از مشکلات متقاضیان بوده توسط بانک ها لغو و ضمانت این افراد بلامانع می باشد.

فیوضی خاطرنشان کرد: مبلغ سپرده مورد نیاز جهت افتتاح حساب دویست هزار ریال بوده، همچنین پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی مستلزم معرفی یک نفر ضامن رسمی و یا قراردادی می باشد که ضمانت کارمند رسمی با ارائه گواهی اشتغال و ضمانت کارمندان قراردادی منوط به ارائه گواهی کسر از حقوق خواهد بود.

فرماندار شادگان گفت: براساس مصوبه جلسه هریک ازضامنان می توانند ضمانت حداقل سه نفر از متقاضیان تسهیلات را داشته باشند و این امر درصورتی امکان پذیر است که متقاضیان هیچ گونه بدهی معوقه به بانک عامل نداشته باشند.

وی ادامه داد: در جهت ایجاد سهولت درضمانت بانکی متقاضیان می توانند افرادی را خارج ازشهرستان و درمحدوده استان به عنوان ضامن به بانک معرفی کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 00989362468736 متن دیدگاه...من وام اشتغال می خواهم