با تصویب استانداری؛

ساعات کاری ادارات خوزستان تا پایان شهریورماه ۹۴ تغییر کرد

خورنا -ساعات کار اداری خوزستان از سوم تیر تا پایان شهریور ۹۴ از ساعت هفت تا ۱۴ و ۱۵ دقیقه تعیین شده است.

به گزارش خورنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان بر اساس بند سه مصوبات جلسه دوم تیر امسال ستاد بحران برق استان با توجه بر ضرورت صرفه جویی و کاهش ۱۰ درصدی مصرف برق در ساعات اوج مصرف به منظور پیشگیری از قطعی مکرر برق منازل و حفظ رفاه حال خانواده ها و شهروندان در فصل تابستان، ساعات کار اداری خوزستان از سوم تیر تا پایان شهریور ۹۴ از ساعت هفت تا ۱۴ و ۱۵ دقیقه تعیین شده است.

خوزستان در روزهای اخیر افزایش دمای هوا تا ۵۰درجه را نیز تجربه کرد.

این در حالی است که تنها دو روز از تابستان می گذرد و احتمال افزایش دما در این فصل از سال در خوزستان وجود دارد.

به گفته مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان به دنبال تشدید دمای هوا در این استان میزان مصرف برق از مرز سه هزار و ۶۰۰مگاوات هم در روزهای اخیر گذشت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ناشناس این تغییر ساعت اصلا بدرد کارمندان نمیخوره و حضرات فقط به فکر صرفه جویی در مصرف انرژی بودن در حالیکه اذان مغرب حدود یه ربع به ۹ شبه و تا مردم بخوان افطار کنن و در مراسم ایام رمضان یا دید و بازدید برن ساعت حداقل ۱ شب میشه اونوقت سحر هم باید یه ساعت برای سحری و نماز از خوابشون بزنن و بعد هم راس ساعت ۷ صبح بیان اداره!!! تعجبم از این بی تدبیری دولت تدبیر و امیده که خیلی ناشیانه است خوبه حضرات ظهرها برن سری به نمازخانه ادارات بزنن ببینند چند نفر در نمازخانه خوابند!!! ضمن اینکه همه کارکندا همون ۷ صبح چراغها و کولرهای اتاقهاشونو روشن می کنن درنتیجه صرفه جویی نمیشه هیچ راندمان کاری هم بدلیل خستگی کارمندا میاد پایین! صد رحمت به دولت احمدی نژاد !