برگزاری همایش بزرگ سران طوایف و عشایر شهرستان هندیجان

خورنا – وهاب شیرعلی : همزمان با خجسته سالروز میلاد امام زمان(عج) و نیمه شعبان همایش بزرگ سران طوایف و عشایر شهرستان هندیجان با حضور آیت‌الله سید علی شفیعی نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، محسن اورکی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری خوزستان، حبیب آقاجری نماینده مردم ماهشهر و هندیجان در مجلس شورای اسلامی، احمد جعفری‌نسب فرماندار هندیجان، حجت‌الاسلام علی شمیل‌پور امام جمعه و جمعی دیگر از مسئولان ادارات و سازمان‌ها و فرماندهان نظامی و انتظامی و خانواده‌های شهدای شهرستان و سران طوایف و عشایر شهرستان در محل سالن خلیج فارس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هندیجان برگزار شد.
نماینده مردم هندیجان در مجلس شورای اسلامی در این همایش اظهار کرد: ما امروز در همایشی قرار داریم که سران طوایف و عشایر در آن حضور دارند و همانطور که به یاد داریم امام خمینی(ره) در روزهای اول انقلاب فرمودند «عشایر ذخایر انقلاب هستند».
حبیب آقاجری افزود: منظور از ذخایر یعنی چیزی را ذخیره کردن برای روزهای سخت که به آن نیاز پیدا کنیم و بتوانیم با به کار بردن آن نجات یابیم، تمام بیانات امام راحل حکیمانه بود، یعنی این انقلاب روزهای تنگی خواهد داشت و به عشایر نیاز پیدا خواهیم کرد.
وی اضافه کرد: همه ما دیدیم در زمان هشت سال دفاع مقدس همین عشایر و ذخایری که امام راحل گفته بودند، آمده و در جبهه‌های جنگ حضور یافته و از انقلاب پشتیبانی کردند و نظام جمهوری اسلامی را در اولویت امور قرار دادند.
آقاجری با بیان اینکه امروز هم یکی از وظایف عشایر، سربازی ولایت و بیمه کردن انقلاب همچون گذشته است، متذکر شد: امروز شیوه‌های جنگ دشمن پیچیده‌تر شده است، اگر ما آن روزها جنگ نظامی داشتیم در این برهه از زمان جنگ فرهنگی و جنگ اقتصادی داریم.
نماینده مردم هندیجان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: همه ما به‌ ویژه عشایر باید آگاه و گوش به فرمان ولایت و سرباز ولایت باشیم تا بتوانیم این دوران را پشت سر بگذاریم.
آقاجری ادامه داد: امروز ما نیاز به بصیرت داریم تا بتوانیم حق را از باطل جدا کنیم، باید آمادگی کامل داشته باشیم، چراکه مقام معظم رهبری تمام خطوط را برای ما ترسیم کرده‌اند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • علی آقای آقاجری شما میشه بگی دور و ور شیوخ چه میکنی؟بیا تو مردم یا دنبال رایی دوباره
  • حسین راست میگی علی اقاجری اصلا ما هنیجانیها اشتباه کردیم بهت رای دادیم