در شورای اداری شهرستان ماهشهر عنوان شد:

مخالفت جدی استاندار با شهرستان شدن بندر امام خمینی: چرا به جای یکپارچگی مدیریت و افزایش اختیارات مدیران، به تکه تکه کردن شهرها فکر کنیم

خورنا عبدالحسن مقتدایی استاندار خوزستان  به منظور بازدید در شهرستان ماهشهر حضور یافت.

وی در بدو ورود  به گلزار شهدای این شهرستان رفته و پس از نثار گل بر مزار شهدا و ادای احترام به مقام شهدای گمنام شهرستان ماهشهر از دریاچه مصنوعی ماهشهر، اسکله تجاری بندر ماهشهر ، ساختمان ایستگاه راه آهن بازدید بعمل آورد. دکتر مقتدایی سپس بازدید جامعی از بخش های مختلف بندر امام خمینی (ره) بعمل آورد. ایشان از بخش های مختلف اسکله نفتی ، کارخانه روغن کشی نوید، مخازن دانه های روغنی و کشتی لایروبی بازسازی شده بستان بازدید کرد و در جریان عملیات فنی و مشکلات مربوط به پیشرفت پروژه ها قرار گرفت.

همچنین دکتر مقتدایی  با حضور در نشست مشترک شورای اداری شهرستان ماهشهر و سازمان های مردم نهاد این شهرستان که در مدرسه راهنمایی شهید حمدالله عباسی در شهرک طالقانی برگزار شد، حضور یافت و عنوان کرد:جامعه ما بعد از ۳۶ سال که از انقلاب شکوهمند اسلامی می گذرد به آن حدی از درک و فهم در مسائل رسیده است که در هر شرایطی حضور یافته و با منطق و استدلال و از طریق مجاری قانونی امور را پیگیری کند.

وی افزود: نظام جمهوری اسلامی دارای قانون و نظام مدیریت است و هرکسی با هر مسئولیتی مشغول انجام فعالیت در چارچوب وظایف قانونی خویش است.دکتر مقتدایی با اشاره به دلایل انتخاب محل برگزاری نشست شورای اداری ماهشهر در شهرک طالقانی را نشان از آگاهی به مشکلات مردم مناطق محروم و اراده جهت رفع این مشکلات دانست.

استاندار خوزستان با بیان اینکه مردم باید خواسته های خود را در جلسات بیان کنند ولی مسیر حل مشکلات باید از طریق مطالعه و کار کارشناسی باشد. وی ادامه داد: اکنون در حالیکه ۷۶ شهر جدید در کشور بوجود آمده است ولی در ابتدایی ترین امکانات و ادارات را ندارند و مشکلات عدیده ای در این شهرها است.

دکتر مقتدایی با انتقاد از تقسیم شدن منابع کشور، تعدد دستگاههای اجرایی در سطح استان را باعث کاهش کیفیت خدمات رسانی دانست.

استاندار خوزستان با اشاره به ظرفیت های شهرستان ماهشهر گفت: این شهرستان نیاز به یک غبار روبی دارد تا خود را نشان دهد زیرا این شهرستان دارای استعداد های فراوانی است که باید این استعداد ها یافته شوند و بخوبی هدایت شوند و مدیران برای بهتر شدن امور باید ریسک هایی انجام دهند.

دکتر مقتدایی در پایان عنوان کرد : مشکلات و مطالبات مردم را در این جلسه جمع آوری کند و از طریق معاونین استاندار و شورای برنامه ریزی شهرستان نسبت حل آنها اقدامات لازم صورت گیرد.

همچنین دکتر مقتدایی در عصر امروز به همراه مدیرکل صداوسیمای مرکز خوستان شبکه رادیویی صدای ماهشهر را افتتاح نمود.

استاندار خوزستان از بخشی نگری به عنوان آفت و عامل مخرب در سیستم اداری کشور یاد کرد و گفت: جامع نگری مدیران، رمز تحقق اهداف والای نظام جمهوری اسلامی و موفقیت نظام اداری کشور است.

مقتدایی در نشست شورای اداری و تشکل های مردم نهاد شهرستان ماهشهر، گفت:تکه تکه کردن مناطق و شهرها بر اساس فشار برخی افراد صاحب نفوذ، بدون کار کارشناسی پاسخ مطلوبی برای توسعه پایدار و خدمت به کشور نیست.

وی ادامه داد:به عنوان مثال، برخی شهرهای استان خوزستان که بدون تامین زیرساخت های لازم به مرکز شهرستان ارتقاء یافته اند نه تنها باعث حل مشکلات مردم نشده اند بلکه بر مشکلات آنان نیز افزوده است.

مقتدایی ادامه داد: تجزیه منطقه نه تنها به بهبود شاخص های توسعه ای کمک نکند بلکه مشکلاتی را نیز در این مسیر بوجود می آورد که به عنوان مثال، شهرداری ها حتی برای دفع زباله، تامین خودرو آتش نشانی و پرداخت حقوق کارکنان خود نیز با مشکل مواجه می شوند.

استاندار خوزستان همچنین با انتقاد از مدیریت جزیره ای و بخشی برخی دستگاه ها، تصریح کرد:اگر توانستیم در شهر یا منطقه ای، زیرساختهای توسعه پایدار را فراهم کنیم، آن زمان می توان در خصوص دیگر تغییرات آن نیز سخن گفت.

استاندار خوزستان در پاسخ به خواسته جمعی از شهروندان که ارتقاء بندر امام به مرکز شهرستان را خواستار بودند، افزود:چرا به جای یکپارچگی مدیریت و افزایش اختیارات مدیران، به تکه تکه کردن شهرها فکر کنیم.

استاندار خوزستان اضافه کرد:اگر خواسته ای نیز داریم، نباید آن را با غوغاسالاری و جوسازی پیگیری کنیم زیرا هر خواسته ای برای تحقق به راهکارهای قانونی نیاز دارد.

وی گفت: به جای تکه تکه کردن شهرها و مناطق، باید برای ارتقاء شهرستان از فرمانداری به فرمانداری ویژه پیگری کنیم.

مقتدایی در ادامه به تعداد دانشگاههای علوم پزشکی استان اشاره کرد و گفت:در استان خوزستان شش دانشگاه علوم پزشکی وجود دارد که اگر به جای تکه تکه کردن این دانشگاهها به ارتقاء اختیارات و سطح مدیریت آن فکری می شد، کیفیت خدمات بهداشتی استان نیز وضعیت بهتری داشت.

مقتدایی در ادامه با بیان توانمندی های شهرستان ماهشهر در توسعه پایدار و رونق اقتصادی، تاکید کرد:اگر ظرفیت های این شهرستان نظیر مناطق ویژه اقتصادی، صنایع پتروشیمی، شیلات و بنادر و کشتیرانی در مسیر درست قرار گیرد، مشکل بیکاری جوانان نیز رفع می شود.

استاندار خوزستان سه شنبه در سفر به شهرستان ماهشهر ضمن بازدید از طرح های توسعه ای منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره)، دو طرح عمرانی را در این شهرستان افتتاح کرد.

شهرستان بندری ماهشهر از شهرستان های مهم اقتصادی استان خوزستان است که در فاصله حدود ۱۱۰ کیلومتری جنوب اهواز قرار دارد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • سعید تمیمی باشه خبر ت می کنم استا ندار همه با هم دست بکی کردید ......اخ از دست نماینده مجلس کی میر ی ازت راحت بشیم
  • متور خیابان پانزده خرداد ۲۰ سال که اسفالت نشده است و به اسفالت نیاز دارد.
 • سربندری آقای استاندار چرا کاشتیم سبز نشد ۲ شهرستان شدن حق مردم بندرامام نه شما نه هیچی مقامی میتونه جلوش بگیر ۳ ما هیچ نصبتی با این..........نداریم حالمونم ازشون بهم میخوره چه برسه به اتحاد
  • سربندر اقاى سربندرى ایا حق شما این نیست که مسولین کج دستى نداشته باشید !چه شده مگر این همه حقى را که از شما ضایع میشود را نمیبینید !شما فکر میکنید حق طلب هستى ولى واقعیت این است که بلند گوى دیگران شدهاى وبدون فکر اب در اسیاب کسانى میریزى که اکنون نیز در حال ضایع کردن حق تو همشهریانت هستند!واى به حالى که با شهرستان شدن سربندر هنوز حضور ودر منصب ومقامشان باشند! نیاد انروز که کهسربندر شهرستان شود واین خفاشان خون اشام مسیول نما در این شهر ،حضور داشته باشند!حق شما خورده شد زمانى که به نام شادى براى مردم میلیونها تومان در باغ وحش هزینه کردند وبهثمر نرسید وهیچ یک ا ز اقایان شورا دم نزدند!حق شمازمانى ضایع شد که این دوباندهکردن غیر اصولى جادهاى که از نظر هندسى کاملا صحیح کارشده بود به نام سازندگى براى تو تخریب شدوحالا باید دعاکنى که سالم ازش رد شوى وخودرویت تصادف نکند!حق شما زمانى ضایع شد که ملیاردهاتومان در پارکى که سالى یک بار شاید کسى به انجانرود وان هم بیست کیلومتر خارج شهر! حق شما زمانى گرفته شد که مدیریت شهردارى کارهایی که را باید به مناقصه وعادلانه به جوانان پیمانکار شهر میداد به نام سزعت کار بهتر براى شما ،انها رابه اسم امانى به دوستان وباندهاى خودش داد وشمارا به دنبال نخود سیاه فرستاده !
  • قنواتی برو بابا دلت خوشه ها... توهم زدیا...هی واسه خودت تز نده عمو.....
 • سعید تمیمی گزینهٔ شهرستان شدن بندر امام کماکان مطرح است بخشدار بندر امام خمینی «ره»: گزینهٔ شهرستان شدن بندر امام کماکان مطرح است ۱۳۹۳-۱۱-۱۵, ۱۴:۵۵ کد خبر: ۲۴۸۹۹۷ سرویس: استان‌ها خانه پرینت دوستان استاندار خوزستان بر توسعه و رفع مشکلات بندر امام تأکید دارند و نباید عده‌ای از صبحت‌های روز گذشته وی برداشت غیر صحیح کنند. بخشدار بندر امام خمینی گفت: اینکه عده‌ای تصور کنند صحبت‌های روز گذشتهٔ استاندار محترم خوزستان در جلسه شورای اداری ماهشهر، به‌ منزلهٔ مخالفت با تبدیل بندر امام به شهرستان و یا خاتمه پذیرفتن این بحث است، اشتباه محض است. سید مهران رفیعی در گفتگوی اختصاصی با ایلنا افزود: مقتدایی در کنار مطرح بودن بحث شهرستان شدن بندر امام، گزینهٔ ایجاد فرمانداری ویژه برای هر دو شهر ماهشهر و بندر امام را نیز مطرح کردند، این موضوع که قبلا نیز با نماینده مردم شهرستان در مجلس مطرح شده بود، حتی می‌تواند با استقرار محل فرمانداری ویژه در بندر امام نیز همراه باشد، که در این صورت یک نهاد ارشد تصمیم گیری در سطح کل شهرستان ایجاد می‌شود. رفیعی ادامه داد: شاید اشاره مستقیم مقتدایی به مطرح نبودن بحث تبدیل بندر امام به شهرستان، ناشی از عملکرد غیر اصولی تعدادی افراد در آن جلسه بود که منجر به بی‌نظمی ورای اداری شد، زیرا تا آنجائیکه بنده بعنوان نماینده دولت و شخص استاندار مطلع هستم، این مسأله کماکان مطرح بوده و در کنار آن، پیشنهادات دیگری نیز عنوان می‌شود. نماینده دولت تدبیر و امید در بندر امام، خطاب به شهروندان این بندر عظیم صنعتی و تجاری گفت: مطمئن باشید که اینجانب به همراه فرماندار محترم شهرستان ماهشهر و همکارانمان در استانداری و وزارت کشور، در چهارچوب قانون، پیگیر مطالبات بحق شما هستیم و انشاالله بزودی نتیجهٔ کار را به اطلاع عموم خواهیم رساند. پایان پیام
 • سربندر این هم از عاقبت افتادن عوام گول خورده دنبال چهارتا ادم سود جوى تازه به دوران رسیده !مردم عزیز سربندر این اقایانى که جلوى شما راه افتادند و شما را اهرم فشار براى شهرستان شدن کردهاند ،را چقدر میشناسید؟فکر میکنید این شیادان به حال محرومیت شهر سربندر،دلشان سوخته است؟ این وضع اسفالت ، این وضع نماىشهر ،این وضع دوبانده کردن ناشیانه بلوارخامنهاى،این وضع اشوب ترافیک در این بلوار(بلوارخامنهاى)،این ازوضع کمربندى (سمت شهردارى تاشهرک مقداد تا بیا جاده ابادان) ،این ازوضع نا بسامانى توقف وانت ها در معابر کوچه وخیابان!،این از ظاهر زشت وچندش اور شهر،این وضع سرعت گیرهاى غیر اصولى ،این وضع گارى هاى (سه چرخه ها)وتوقف گاه غیر اصولى روبروى صدوقى وهتل دلفین ،این وضع توقف وانتها در بلوکیهاروبروى بانک مهروتجارت ،وهزاران بى برنامگى دیگر که کلام قاصر از بیانش است ،اون اوضاع باغ وحش ونمیدونم هزار گند دیگر ،اینها یک طرف وحیف ومیل وسو مدیریت از طرف دیگر!چرا دنبال همچون اشخاص منفعت خواه عوام فریب راه افتادید وعمله اهداف شخصى اینها شدید! بله مسیولین بالاتر تجربه بیشترى دارند ،فهمیدند که این عوامفریبان مغرضانه ازخواسته هاى مردم سربندر در حال سو استفاده کردن هستند ! و منافع خود را به بهاى قربانى کردن همه منافع مردم شهر در حال دنبال کردن هستند!مردم به هوش بیایید!اگر اینها واقعا دلسوز بودند چرا شهر را اینچنین نابسامان و بودجه شهردارى را اینچنین حیف و میل نمودند!ایا این مردم فریبان نباید برادرى خود را اول ثابت میکردند سپس از مردم وکالت پیگیرى هاى خواسته هاى بالاترشان را میخواستند !خدا را شکر اقاى استاندار به هر طریقى واسطه و مانع از دست رفتن حق وحقوق مردم این شهر شد !اگر اینطور نشده بود خدامیداند این خرهاى دجال را که میخواست پیاده کند!بدترین حق که میرفت از مردم ضایع شود این بود که قضیه شهرستان شدن سربندر را پیراهن عثمان کردند ومردم را در این مسیر سیاهى لشکر دیدند! دست خداوندمانع به ثمر نشستن اهدافشان شد! مردم عزیز انشا الله در موقعى دیگر وفصلى دیگر که این دارو دسته هاى گدا صفت از تصدى شهر خارج گشته شوند هم میشود خواسته هایتان را بهتر واصولى تر وخدا پسندانه وبدور از الودگى واغراض دنبال کرد!والسلام
 • سربندر مقتدایی اصولا ادم خوب وصادقى است خدا راشاکریم که این اقا به پست خوزستان خورد!در مقایسه با اقاى حجازى ،مثل مقایسه فرشته و خاک بیابان است !البته درک از مدیریت را عرض میکنم!
 • سربندر موضوع شهرستان شدن سربندر واصولا هر موضوع دیگرى اگر بخواهد به صورت ، اصطلاحا ربذه مذبله شود !، که شده!پس بهترین تصمیم را اقاى استاندار گرفته و تا اوضاع جدیتر حکم ایشان مسکوت گذاشتن این امر است ،که اصولا شهرستان شدن یا نشدن در پیشرفت شهر به طور مستقیم تاثیر ندارد ! پیشرفت شهر به شاخصه امنیت اجتماعى مثلا تعداد درگیرى هاى خیابانى ورفاه اجتماعى سرانه درامدى واشتغال جوانان و تسهیلات مالى و تعد افراد باسوادو کارشناسان باسواد عالى وتعداد دکترا وتعداد تحصیلکردهاى خارج کشور وتعداد طرحها ومقالات کارشناسانه وتعداد قبولى هاى در کنکور وتعداد اساتید مطرح کشور وتعداد قتلها وتعداد تصادفات درىن شهر وتعداد معتادان ومقدار فضاهاى فرهنگى وتعداد ورزشکاران ملى وبومى وسطح بهداشت اماکن ومیزان امکانات مدارس وتعداد تشکلات مردم نهاد وتعداد سرانه کتاب خواندن وسیستم حمل ونقل دورن شهر وسرانه فضاًى سبز ومیزان شادى مردم ومیزان درامد ومیزان مسافرت مردم شهر ومیزان توریست وصدها شاخص دیگر است که مسیولین اکر مغزض وخالص بودند ویتوانستند در این چهار ساله با همین بودجهاى که انصافا کو هم نبوده است ،بر اندازه این شاخصها بیفزایند و بوجود اورند !چرا بهتحریک این جریان باطل و منفعت جو ،جو گیر شویم و ناخواسته دهان وسخن ایشان گردیم !بیلیید به خودمان فرصت اندیشیدن بدهیم !اقاى بخشدار محترم هم تازه به این شهر تشریف اوردهاند وبه قول معروف توى باغ نمیباشند و همون اول در معرض وزش این جریان باطل قرار گرفت وباد بردش!
  • سربندر شهرستان شدن سربندر مثل سبزه مزبله شده است ،سبزه مزبله درست است
 • سربندر روزانه صدها تریلى با بار وارد کوچه هاى شهر میشوند واز انطرفش در میایند !فکر کردید چرا! بخاطر نفهم بودن این زحمتکشان راننده نیست!بلکه مسیر تردد صحیح این تریلر ها را عمدا و مغرضانه ،با سهل انگارى در تعمیر اصولى ورها کردن وحتى تخریب عمدى این مسیر ،وانمود میکنند که بخاطر نبود بودجه وپول واعتبار است و این را سعى در القا کردن به شهروندان دارند که بله اگر شهرستان میشد بودجه واعتبار سرازیر میشد ! ودواى واقعى کمبودها ودردهاى شهر همانا شهرستان شدن سرندر است! و افسوس که در این فریب دادن مردم تا حدود زیادىموفق شده بودند!ودر مردم نیز باعث انفعال و عدم اعتراض به این اوضاع نا بسامان در شهر شده بود!اگر که واقعا دلسوز بودند نمى توانستند به جاى این فرفرها ى روى فلکه پلیس راه سربندر ،هزینه اش را خرج ناهموارى وروکش کردن اسفالت دور فلکه پلیس راه سربندر کنند!بهتر است کمى بیندیشیم !
 • سربندر اقاى تمیمى شما که حق طلبى چرا تاحالا مردم سربندر اتوبوس وسیستم حمل ونقل نداشته اند!باید منتظر شهرستان شدن سربندر وایسیم !چهل پنجاه تاه اتوبوس داشتند چکارشون کردند !اگر به فکر مردم بودند نباید این مناطقى که باحرص وولع اعلام میکنند به صورت جاگانه دراین مناطق ،جشن فجر برگزار شود !ولى دلش به حال مردم این مناطق که وسیله عمومى حمل ونقل ندارند نشوزد!این تناقض بین نیات وعملکرد نیست!
 • سربندر ایا کسى که مدیریت خونده ناسلامتى باید زباله ها را توى پیچ قبرستون بسوزونه اینکه یه رفته گر شریف شهردارى نیز میداند غیر اصولى است ؟نه !
 • سربندر اسفالت ولکه گیری وجمع اورى ابهاى سطحى شهر مهمتر بود یا هزینه کردن نامعلوم وانچنانى در پارک متروک ساحلى !ایا این پاهاى شما واین خودروهاى شما نیست که روزانه اسفالت درون شهر را لمس میکند !واین شما نیستید که سالى یک مرتبه هم به فکر رفتن به پارک ساحلى ،نمی افتید!
 • سربندر این شما مردم سربندر نیستید که روى تپه ماهور بین صدوقى وبلوکیها به زحمت وباهراس تردد میکنید!این خودروى شما نیست که با زاویه چهل وپنج درجه روى این تپه سوار میشود وخواهر ومادرهاى شما دومتر بالاتر از کاپوت ماشین !این مسیر را قطع میکنند!اینه معنى مدیریت !اگه یکى از داعشیها شهر دار میشد که بهتر بلد بود این ناحیه را سروسامان دهد!خدایییش!
 • سربندر این شما مردم سربندر نیستید که راسته آش فروشها ونهارفروشیهاى صدوقى را هر روز میبینید ودچار تهوع میشوید !توجه کردید چندتا گداى بى خانمان ومعتاد از بد حادثه اونجا سکونت دارند !ایا این وضعیت را سروسامان دادن حق شما مردم سربندر نیست!وظایف شهردارى نیست که سروساماندهد!ولى وظیفه اش است که اتوبوس در اختیار زنو بچه مردم سربندر قرار دهد وایشان را تا طهران وروبه روى مجلس هدایت کند !واى بر شما مردم نادان
 • سربندر این شما مردم سربندر نیستید که بارها وبارها شوراى شهر که نماینده شما هستند اعلام کرده اند که از هزینه کرد شهردارى طى این چهار سال بیخبریم!و تمام کارهایی که تا بحال انجام شده بدون هماهنگى ومجوزهاى قانونى که از حقوق قانونى شوراست !،صورت گرفته!حق شما نیست که پیگیر این وضعیت عدم شفافیت در طرز کار مدیریت شهردارى باشید!فکر میکنید با این وضع موجود شهر ستان شود چه گلى بر سرتان میزنند ! مطمعن باشید تنها ممکن است مبلغ اختلاسات وحیفو میلها در شهردارى بالاتر رود وان زمان شما نیز چون معتاد به شهار ودروغهاى بزرگترى شدهاید!لابد این بار به شما میگویند تا خوزستان مرکز کشور نشود!چیزى درست نمیشود!
 • فاز 4 بندرامام اگر شهرستان شود . بهتر رسیدگی میشود . استاندار انگار میخواهد شیره سر ما بمالد .
  • سربندر اقاى فاز ۴ نخیر !مثله اینکه متوجه نیستى !شهرستان شدن سربندر بهانه ای والت دستى براى سوارشدن بر شماست حداقلش به طور قطع در این برهه از زمان!
 • بندرامامی آغاجری تا کی هستی این تخت و مقام از بین رفتنی است سر پل سراتیم هست جلوتو بگیریم مامردم سربندر حالمون ازت بهم میخوره شما چی بخواهید چه نخواهید سربندر شهرستان شده رفته خیالت راحت باشه آخرین جون و دستو پاهاتونو بزنید
 • سعید تمیمی بعضی از افراد ی که نظر ی یا پیشنهادی دارند حداقل جرات این را داشته باشند خودشان را معر فی کنند !!!!!!!نه مثل موش تو سوراخ پنهان شدند .......به مقام وشهر ت جهانی که داری لطمه نمی خوره !!!!!مرد باش اقای فلانی !!!!!!
  • سربندر مرد اونه که حقایقو ببینه و بگه !واگر اشتباه کرد،بتونه خجالت بکشه واگه اینکاره نبود شهامت داشته باشه بگه ازتوانم خارجه وفضا اشغال نکنه !نه به سبیل وبازووگذاشتن اسم
 • سربندر باپولى که در پارک ساحلى حیف ومیل شد میشد دوتا بیمارستان تمام مجهز صد تختخوابى با تمام امکانات روز در سربندر در عرض یک سال ساخت !مردم عزیز سربندر دنبال چه میگردید!دنبال اسو شهرستان شدن هستید!چرا دوست دارید به بازى گرفته بشوید و به نام شما وبه کام دیگران از احساسات شما بهره بردارى کنند!پل فلزى فلزى بین صدوقى وبلوکیا راکه غیراصولى وفاقد کاربرى حداقلى است ،را مگر ندیدید که اعلام کرد یک میلیاردو دویست ملیون تومان هزینه در بر داشته!میدانستید با این پول میشد یک مرکز MRIمجهز در شهرسربندر تاسیس کرد! ومانع خروج هزینه هاى شما از شهر وجلو گیرى از هزینه هاى مضاعف وخطرات رفتن تا اهواز ونوبت وهزارتا دردسر دیگر شد!منتظر هستید تا شهرستان شود و این امکانات را کادو پیچ کنند و تقدیمتان کنند!
 • سربندر بازارچه خود اشتغالى یادتان رفت !کلى هزینه کردند و بهرهبردارى تبلیغاتى کردند و بعدشم ،جمع شد!ا با هزینه اون میشد پانزده خیابون را اسفالت اصولى و باکیفیت کرد!
 • سربندر با هزینه اى که در باغ وحش بدون توجیح ساخت، کرد میشد نصف سربندر را اسفالت کرد !شما که به اندازه کافى اعتبار داشتید!چرا بهره بردارى درست نکردید!شهرستان بشیم که چه اتفاقى بیفته!
 • سربندر سه چهار ملیارد تومان هزینه سایبان والاچیق هاشده واسه چیتون بود!واسه مهمانان نوروزى !باورتون میشه! چراغى که به خانه رواست مگه نه اینکه به مسجد حرام!کدام مهمان نوروزى ،کدام کشک!اون تعداد مسافرى که وسعشان میرسد ومهمان خانه هاى مردم میشوند ویکى دوساعت هم براى دیدن شهر وبندر ،اونم بدون اینکه از ماشینهایشان میلى به پیاده شدن داشته باشند!تعدادى هم جهت خوردن نهار در هر جاى شهر که پیش بیاید چادر ویا پتو پهن میکنن وبعد از صرف نهار ،یاعلى !میزنن میرن شهر دیگر وهمینطور بنزین میسوزن تا تعطیلات تموم شه!با این چهار ملیارد تومان میشدچندتا وام ازدواج درست کرد وبه صاحبان اصلى این هزینه ها که این جوانان سربندر هستند داد! میشد چارصد زوج را ،هر زوج ده میلیون تومان وام بدون بهره وبا اقساط دهساله داد!شهرستان بشه که چه اتفاقى بیفته!وقتى خطرات بیخ گوشتان رانمیبینید!به چه دل بستید!نه خداییش بگویید!
 • سربندر شنیدم توى جشنهاى محله ای فجر ، اقاى عبیداوى کفته هرکس از دانش اموزان پیش دانشگاهى ،اگر رتبه یک رقمى بیاره ،از طرف شهردار بهش یه ماشین پژو۴۰۵ جایزه میدم!ا وجدانا بگید چقد فکر کردید تا به این نتیجه رسیدید که این اقا اصلح وبه درد نمایندگى شوراى شهر بخوره!شنیدنم شهردار هم گفته تمام ارگان مدیریتى سربندر در هماهنگى کامل هستند!وجدانا این جمله چه معنى اى داره!وقتی اون عضو شوراى شهر باشه ،بایدم همچین کسی بشه شهردار!شهرستان بشه که چه بشه !لابد دوست دارید امثال این افراد را در جایگاهاى بالاتر فرماندار استاندار ونماینده وسفیر وریاست جمهورى ببینید !نه!میدونستید جهل انتها نداره و لى دانش انتها داره!
 • امین کجای کار هستی ? بیمارستان مجوز میخواهد بیمارستانها را که شهرداریها نمیسازند که به جای پارک ساحلی میومدن بیمارستان بسازند
  • سربندر بیمارستان را شهردارى نمیسازد !خوب چه طورى شهر دارى خود را متولى اشتغال جوانان میدونه!وبا بازارچه خوداشتغالى احداث میکنه!درحالى که اداره کار هم خودش را متولى اشتغال نمیدونه!...شهردارى که خودش را متولى شهرستان شدن سربندر میدونه واز وظایف اصلى اش حساب میکنه ولى بیمارستان را که در توان مالیش است را نمیتواند!انصاف داشته باش!فرض میکنم شما درست میگویید و تداخل وظایف از طرف شهردارى وجود نمیداشت!خب اگر واقعا خیر خواه شهر بودن اعتبارات را حیف ومیل نمى کردند وبجاى اینکه زن وبچه مردم را تحریک به رفتن به تهران ،ان هم با اتبوسهاى شهردارى بکنند!وسه روز در تهران رها کنند!تا تقاضاى شهرستان شدن را به این طرز غیر عادى و ناهنجار کنند!میتوانستند تقاضاى مجوز بیمارستان را بکنند !گرفتن مجوز بیمارستان که درمقابل شهرستان شدن خیلى راحتره نه!
  • سربندر میدونستى همین پارک خلیج قبلا کارگاه عمرانى و انبار شهردارى بود وشوراى قبلى چندسالى تابلوى بیمارستان دم درش نصب کرده بودند و قصد داشتن بیمارستانش کنند !فکر میکنى هر وقت دلمون خواست میشه بگیم وظایف شهر دارى ،اینه واون نیست! نه جانم این تذکرات به این سبک را واسه عوام و اونهایی که استعداد تبلیغات چى شدن را دارند،خوبه!
 • امین اگر شهرستان بشیم.دیگه بودجه دست ماهشهریا نیست که بخوان قسمت اندک را به ما بدن پس فکر کردی براچی مخالفت میکنن این موضوع چه ربطی به شهرداری دارد اگر شهرداری بد بوده,بروید زیر یه خبر که مربوط به شورا و شهرداری است , دیدگاه بزارید .
  • سربندر اقاى امین باید بدونى شهردارى تنها نهادی درشهر هست که به شهروندان خدمات متنوع وگسترده اى میتواند بدهد! ونیز بودجه هنگفتى قاعدتا در اختیار دارد !وشهردارى سربندر نیز بودجه استثنایى وخاصى دارد با ارقام نجومى به طورى که بیش از ٩٨درصد اعتبارات یک شهر در این نقطه جمع میگردد لذا هر جا که فکر کنى میتواند نقش داشته باشد!
  • سربندر جهت اطلاعت طى چهارساله گذشته اعتبارات به نسبت سرانه تقسیم میشده است و اینطور نیست که فکر کنى یک تومان به سربندر میدادند وصدتومان واسه ماهشهر کنار میگذاشتن !
  • سربندر اقاى امین فرض میکنیم سربندر شهرستان شد وبودجه صدبرابر شد اون وقت بودجه کجا میرود!اون اقایانى که دندان تیز کردهاند و دلشان را صابون زدهاند مگر فکر میکنى میگذارند اب خوش از گلوى شهروندان پایین رود!مثل از بوى پسته امدندو بر شکر افتادند میگردد! ربط شهرستان شدن وشهردارى را خودتان بایست متوجه شوید !بعضیها میگن سیاست پدرومادر ندارد را شنیدهاید!یکم حق دارند!
 • سربندر تعدادى چلغوز بى جیره تو شهرمون هستن تایکى میگه چرا اسفالت خرابه!سریع میگن :بیا این شماره شهردارپیامک بزن پیشنهاد بده!اى بابا شما دیگه چه موجوداتى هستین !مثل فلانى به ده راهش نمیدادن!انوقت سراغ کدخدا را میگرفت! وضع مارو توصیف میکنه!
 • سربندر میشه قران را هم سر نیزه کرد وانسانهاى ساده دل را گول زد وخود را بعنوان حق جازد!همیشه ببینید جریان و موج چه چیز است وهمزمان ببینید چه کسی موج سوار و پرچم دار کیست!در مسایل سیاسی که یک طرف ان مردم هستند باید خیلى محتاط بود وبه اهستگى وبا تامل باید گام برداشت!حرکتهایی هست که اگر به اشتباه انجام شوند منجر به مات شدن میگردند!مات شدن یعنى از دست رفتن وقت و فرصت وبودجه !
 • متور خیابان پانزده خرداد اسفالت ندارد.
 • بي طرف شهرستان شدن برای بندر امام خیلی زوده .
  • جکی چان حالا معشور شهرستانه چه گلی زده به سر شما؟
 • سلطانی رامشیر و هندیجان و آقاجری نزدیک به ۱۰ ساله شهرستان شدن و حمیدیه نیز ۲ ساله بعد واسه بندرامام زود است.!!!
  • سربندرى اقاى سلطانى چرا شما نگران صندوق هستى ولى نگران کلید دارى این صندوق نیستى؟!
 • ازرائیل ماهشهر مثل یه زخمی رو پیشونی سربندر اگر این زخم از بین بره سربندر پاریس میشه متوجه ی پاریس الهی هر چه زودتر بره خیرتون نخواستم که ندارید شرتونم واسه خودتون