برگزاری همایش بزرگ هلال احمر در هندیجان

خورنا وهاب شیرعلی : عاشور قنواتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خورنا در هندیجان، از ویژه برنامه‌های جمعیت هلال احمر شهرستان در دهه فجر خبر داد و اظهار داشت: به مناسبت آغاز دهه فجر و بزرگداشت سی‌وششمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، این جمعیت ویژه برنامه‌هایی تدارک دیده که در این ایام فرخنده اجرا می‌شوند.
وی افزود: این برنامه‌ها شامل برگزاری چند دوره کلاس‌های آموزش امداد و کمک‌های اولیه در سطح شهرستان و بخش‌های مرکزی و چم خلف عیسی و روستاهای تابعه، همچنین برگزاری چند دوره کلاس‌های فرهنگی هنری آموزش خیاطی پرده دوزی و کامپیوتر برای اعضای خواهر و عموم مردم توسط مرکز امور جوانان این جمعیت است.
رئیس جمعیت هلال احمر هندیجان در ادامه از برگزاری همایش بزرگ اعضای خواهر عضو این جمعیت به همراه خانواده‌های خود و اجرای برنامه‌های خاص دیگری در محل سالن اجتماعات این اداره در راستای زنده نگهداشتن یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس خبر داد.
قنواتی خاطرنشان کرد: در این ایام برای ۴۰ نفر از نجاتگران جمعیت نیز دوره‌های بازآموزی نجات در جاده و اسکان اضطراری در محل پایگاه امداد و نجات جاده‌ای شهید صابری (بوطاهری) این شعبه برگزار می‌شود.
وی اضافه کرد: توسط واحد داوطلبان این شعبه نیز سه پروژه داوطلبی در حاشیه شهر و روستاهای محروم اجرا می‌شود، همچنین شرکت در مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا و حضور در یادمان شهدای گمنام در محل پارک ۱۸ فروردین از دیگر برنامه‌های تدارک دیده شده است.
رئیس جمعیت هلال احمر هندیجان، شرکت همه پرسنل و اعضای امدادگر و داوطلبان در نماز جمعه و مراسم یوم الله ۲۲ بهمن و پوشش امدادی همه مراسم‌ها را از دیگر برنامه‌های این جمعیت در دهه فجر عنوان کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *