واکنش نماینده سابق ماهشهر به دریافت پول از رحیمی

خورنااین روزها به دلیل اظهارات جنجالی رحیمی معاون اول دولت احمدی نژاد و پرداخت پول به ۱۷۰نماینده ، انگشت اتهام به سمت نمایندگان مجلس هشتم گرفته شده و هر یک از آن ها در مظان اتهام قرار دارند.

اخیرا نیز یکی از نمایندگان خوزستانی مجلس هشتمی که نمایندگی مردم ماهشهر در مجلس را برعهده داشته نسبت به اظهارات رحیمی واکنش نشان داده و آن را از اساس تکذیب کرده است.

خلیل حیات مقدم  نماینده سابق ماهشهر در مجلس صحبت گفته است که سخنان رحیمی در رابطه با دریافت پول توسط نمایندگان بیشتر جنبه سیاسی کردن مسئله را دارد. او می خواهد شریک سیاسی  برای خود درست کند.

به طور مثال سازمان‌های خیریه به نماینده‌ها اعلام می‌کردند که افراد نیازمند را به ما معرفی کنند تا به آنها کمک شود. ممکن است دادن پول رحیمی هم  برای کمک به این مسئله بوده باشد.

ممکن است نمایندگان نیازمندان را معرفی کرده باشند و رحیمی هم به اندازه توان خود کمک کرده باشد. اگر این حالت صورت گرفته باشد نامه نماینده موجود است.

وی این را هم گفته است که رحیمی  پولی به نماینده نداده است زیرا  پول باید به حساب نماینده برود که این دروغ است. بنده به این موضوع یقین دارم این اسامی‌ که می‌گویند بازگو شود دروغی است که رحیمی  می‌گوید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بندرماهشهر آقای حیات مقدم شما اگر پاک و بی گناه بودید برای انتخابات مجلس نهم تایید صلاحیت شما از سوی شورای نگهبان به موقع انجام می شد،شما و امثال شما بخاطر منافع شخصی خودتون حاضر هستید هرکاری انجام دهید،آقای حیات مقدم اسم شما و خیلی از نمایندگان مجلس هشتم جزء جریان انحرافی بود به همین دلیل اول رد صلاحیت شدید.
  • بي طرف آقای حیات مقدم بر اعصابت مسلط باش، کسی کارت نداره .