ثبت نام آموزش عکاسی، تصویربرداری، فیلمنامه نویسی، تدوین و کارگردانی در شوشتر آغاز شد

مدیرعامل آموزشگاه آزاد سینمایی کمال در گفتگو با خبرنگار سایت خبری پیک شوشتر گفت : قریب دو سال از افتتاح این آموزشگاه در شوشتر می گذرد و فقط ۳ شهرستان اهواز ، آبادان و شوشتر در خوزستان دارای مجوز آموزشگاه آزاد سینمایی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشند که آموزشگاه شوشتر در مدت ۲ سال گذشته عملکرد خوبی داشته است .

کمال مطوف در خصوص فعالیتهای خود افزود : چند فیلم کوتاه و بلند برای بخش خصوصی و صدا و سیما ، تهیه برنامه های مناسبتی و چند کار دیگر را تاکنون ساخته ام که خوشبختانه با استقبال فراوان مردم مواجه شده است .

این کارگردان مشهور خوزستانی خاطرنشان کرد : در دو سال فعالیت این آموزشگاه بیش از ۱۵۰ نفر آموزشهای تصویربرداری و عکاسی را آموزش و وارد بازار کار شده که این امر گام مهمی در ایجاد اشتغال برای جوانان شوشتر بوده است .

وی تصریح کرد : تاکنون ۲ فیلم کوتاه در این آموزشگاه ساخته شده است و به زودی چند فیلم کوتاه دیگر توسط هنرجویان این آموزشگاه ساخته خواهد شد .

کمال مطوف گفت : جوانان شوشتر علاقه شدیدی به آموزش در این آموزشگاه دارند و ثبت نام در کلاسهای آموزشی آموزشگاه آزاد سینمایی کمال ادامه دارد ضمن اینکه در پایان هر دوره به هنرجویان گواهینامه معتبر کشوری ارائه می شود .

وی در پایان افزود : جوانان دختر و پسر علاقمند می توانند جهت آموزش تصویربرداری ، عکاسی ، تدوین ، فیلمنامه نویسی و کارگردانی به آدرس شوشتر – پشت مسجد آل طیب ، آموزشگاه آزاد سینمایی کمال مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر به شماره تلفن ۳۶۲۲۳۴۴۵ تماس حاصل نمایند ./

www.peikshushtar.ir

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • reza سلام اقا مطوف کلاس بازیگری برای نوجوان دارید
  • Rza لطفا مسجد سلیمانم کلاس بزنید . باتشکر