انتصابی جدید و جالب در دانشگاه آزاد اهواز

خورنا طی حکمی از سوی ریاست دانشگاه آزاد اهواز معاون جدید آموزشی این دانشگاه منصوب شد.

به گزارش موج چهارم، طی حکمی از سوی دکتر شهرام لک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اهواز، دکتر رضا رئوفی به عنوان معاون جدید آموزشی این دانشگاه منصوب شد.
پیش از این حجت الاسلام دکتر فرج الله براتی این مسئولیت را بر عهده داشتند.
نکته جالب توجه در این ماجرا این است که با گذشت کمتر از یک ماه از تمدید حکم معاونت حجت الاسلام براتی این عزل و نصب رخ داده است. به عبارتی دیگر باید گفت که چنانچه ریاست دانشگاه از عملکرد حجت الاسلام براتی راضی نبوده اند و تصمیم به تعویض وی داشتند اصولاً چرا حکم وی تمدید شده است؟ و حال که حکم تمدید شده است چرا با این عجله حجت الاسلام براتی عزل شده اند؟
گفتنی است در صورتی که چنانچه هر یک از مسئولان دانشگاه آزاد اهواز برای تنویر افکار عمومی و روشن شدن زوایای تاریک این اقدام توضیحاتی داشته باشند سایت خبری- تحلیلی موج چهارم آمادگی دارد که مطالب دریافتی را به نحو شایسته منتشر نماید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ناشناس تنها باید به ابراز تاسف بسنده کرد. دکتر لک باید در جمع کارکنان و اساتید پاسخگو باشد. تعویض و جابجایی باعث رشد و شکوفایی خواهد شد اما عزل پس از یک ماه مایه ی شرمساری در یک دانشگاه بسیار بزرگ است. عزل روحانی که پشت سر او نماز می خوانند. تنها جمله برای ما ابراز تاسف است.
  • یک کتابخوان عضویت رایگان در کتابخانه که همه ساله در استان خوزستان همزمان با دهه فجر اجرا می شد امسال لغو شده است!!!چرا؟؟ بهمن ماه حماسه های باشکوه انقلاب است که یادآور نوجوانان و جوانان انقلابی ۵۷ و خاطرات شیرین آن دوران است و همیشه بیاد آن دوران کتابخانه های استان عضویت رایگان می پذیرفتند.اما امسال این سنت قدیمی اجرا نشده. یادمان باشد که انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی بوده و ما باید نوجوانان و جوانان کشورمان را با کتاب آشتی بدهیم.در تمام استانها عضویت رایگان بمناسبت دهه فجر اجرا شده بجز استان ما که از همه استانها عقب تر هستن. چرا جوانان را بیشتر به کتابخانه ها ترغیب نمیکنیم.دهه فجر بهترین زمان برای بردن دانش آموزان به کتابخانه هست تا فرهنگ انقلاب و فداکاری رهبران انقلاب را از راه کتاب یاد بگیرند. پس مسئولان کتابخانه عمومی استان تا دیر نشده عضویت رایگان کتابخانه ها را هم به برنامه های دهه فجر اضافه کنند.از سایت شما هم تقاضا دارم پیگیری کنید. موفق باشید
  • فرید معاون اموزشی اندیمشک سه روز پیش توسط نماینده اندیمشک عزل شد .این خبر مهمی هست چرا این را رسانه ای نمیکنید
  • فرید متاسفانه اخلاق وصداقت دردانشگاه ازاد با این کارها گم شده