شهردار بندر امام خمینی: وارد چرخه سیاسی انتخابات مجلس نخواهم شد

خورنا گلمرادی اظهارداشت:بنده همچنان به عنوان شهردار در خدمت مردم بندر امام(ره) خواهم بود و وارد چرخه سیاسی انتخابات مجلس نخواهم شد.

به گزارش خورنا به نقل از ماهشهرامروز، علی گلمرادی شهردار بندر امام(ره) در مراسم جشن بزرگ انقلاب در بندرامام خمینی(ره)ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر گفت: تنها دو مورد هست که باید حتماً به آن ها اشاره کنم یکی آنکه از همه شما عزیزان می خواهم که با همت و همدلی و مشارکت مجموعه خدمتگزار مدیریت شهری فضای مساعد را جهت استقبال از مهمانان نوروزی و کاروانان راهیان نور فراهم نمایید.

شهردار بندر امام(ره) بیان داشت: دوم آنکه به صراحت عرض نمایم که بنده همچنان به عنوان شهردار در خدمت مردم بندر امام(ره) خواهم بود و وارد چرخه سیاسی انتخابات مجلس نخواهم شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • سربندر دنیا آقای گلمرادی
 • سربندر ما مردم سربندر از شوراى محترم تقاضاى حسابرسی شهردارى طى این مدت را داشته وتاکید میشود این کمترین حق شوراى شهر است که از چگونگى هزینه هاى این مدت به طور مستقل وراسا ،مطلع وهمچنین به اطلاع مردم برساند!لازم به ذکر است که در دوره ریس شورای جدید اقاى سید هادى موسوی جلسات علنى مردم وشورا ملغى شده و به این ترتیب زمینه عدم شفافیت هرچه بیشتر ،با این وجود مهیا گشته!اینجانب این تصدى هاى مدیریتى را صرفا امانت مردم میدانم وهیچگونه غرض دیگرى ندارم!ومیزان موفقیت وتوسعه درهر جامعه اى را میزان شفافیت هوشمندانه میدانم !واین شفافیت نیز از عهده رسانه هاى آزاد واصولا رسانه وفعالیت رسانیدن خبر در جامعه به عهده تک تک افراد جامعه است وهرکس در این راه کوتاهى کند ،به سهم خود در کند کردن مسیر توسعه جامعه نقشدارد
 • همشهری قابل توجه مردم عزیز سربندر ضمن تحریک به مناسبت ایام دهه فجر به عرض میرسد جشن هایی، به این مناسبت در مناطق مختلف شهر با مدیریت شهرداری در حال اجرا است نکته ای که جلب توجه مینماید ، غیر فاخر بودن این اجرا هاست ! تقریبا چیزی که مشاهده وبه گوش میرسد تنها فریاد و نعره و عربده والا بی محتوی است خصوصا نمایش که اجرا میشود مسخره گی و لوده بودن را ارج و به نمایش میگذارند مردمی که من میشناسم بسیار پر توقع تر از این جور نمایشهای، سخیف دهه شصتی،نمیتواند، قانعشان کند ! ونیز ابزار قرار دادن این مراسم جهت مطرح و حضور شیفته وار وبدون هدف شهردار که عملکرد بسیار ضعیف ایشان در شهر از چشم مردم پوشیده نیست!
  • بیکار به جای این همه هزینه های که دارن برای این جشنها میکنند بهتر نیست بدیهای خود را به پیمانکاران وکارگرانی که بازنشست شده اند بدهندو آنها اینقدر سر ندوانند؟؟؟
 • سربندر ضمن تبریک مجوز فعالیت متذکر میگردد فعالیت خبر رسانى ،ذاتا نیازمند مجوز از هر گونه مرکز و نهادى ندارد واین تنها در کشورهاى جهان سوم است که سعى در سو دادن جریان افکار دارند
 • ناشناس اقای گلمرادی حق و حقوق کسانی که از شهرداری چه می شود چرا با کارگرانی که از اداره شهرداری بازنشست شده اند تصویه حساب نمی کنید واقعا چرا شاید یکی از دلایلش این باشد از انها ادم های کم سوادی هستند واز حق وحقوق خود اطلاع چندانی ندارند
 • سعید تمیمی اقای شهر دار بر گزاری چشن و شادی بین مردم خوبه ولی از کا رهای عمرانی و زیر سا ختهای شهر ی فاصله گرفته اید ....ورودی شهر از پمپ بنزین تا میدان فانوس تردد کردید ببیند چه وضع بد و عدم وجود اسفالت متاسفم برای شما که دم از بندرامام سر امد شهر های استان نام مبرید ...جاده روستایی بهتر است.....چشنهای ۵۰میلیونی ولی شهر اسفالت نداره ......
  • سربندر اقاى تمیمى جانا سخن از زبان ما میگویى!
 • همشهري آقای گلمرادی به کدام سابقه درخشان خود میبالی که همچنان حاضر نیستی دست از سر این بیت المال چرب و نرم برادری ؟؟ به حقوق های پرداخت نشده کارگران و کارمندانت میبالی یا هزینه های میلیاردی بدون سند و فاکتورت ؟ به باج دادن و باج گرفتنت از اعضای شورا ( بجز آقایاان مجدم و قاسمی ) میبالی یا به جلسات خصوصی خود با آقای ادیبی ؟؟؟ به جشن های دروغینت یا چرب زبانی ها و روباه صفتی های بی پایانت ؟؟ ما که نفهمیدم بالاخره چه روزی جنابعای سیر میشی ولی خدا کنه اون روز زودتر برسه تا دست از سر این شهر برداری و بری. و در آخر بدون که ما سربندر های اصیل خیلی خوب آمارتو داریم و ممیدونیم چکار میکنی و با چه کسانی میپری و... لطفا بیشتر از این سرخودتو زیر برف نکن و یادت بمونه که بعد جنابعالی قراره تو این شهر با ما زندگی کنیا
 • همشهري وارد چرخه سیاسی نخواهی شد یا با این گندهایی که زدی و پرونده هایی که برا خودت درست کردی نخواهی توانست وارد چرخه سیاسی شوی. گلمرادی جون مثل اینکه خبر نداری ما بچه ی همین شهریم و از تمام گندکاریا و دزدیات خبر داریم ، از قضا خبرا رو مستقیما از رفقای حمام گرمابه خودت هم دریافت میکنیم. یه کلام ... خودتی آقا. خواهشا زودتر جیباتو پر کن بزن به چاک
  • همشهرى اقاى همشهرى میگویند بهترین حمله این است که از طرف مقابل دفاع بد کنید ! حمله بد نیز باعث دفاع خوب براى جریان باطل میتواند ،بشود!بایست زمانى که انتقادى شکل میگیرد ،سعى شود مبتنى بر اصول و قواعدى باشد که تعهد به راستى وعقلانیت داشته باشد! عملکرد ایشان انقدر نقاط تیره دارد که نیاز به اظهار احساسات منفى نداشته باشد !مدیران نالایق اینچنین واکنشهاى صرفا احساسى را از قضا دوست دارد ،زیرا زمانى که اذهان مردم احساسى عمل کند ،نگاه ها منحرف میشود ونهایت خواست مردم ،عزل واخراج ،نمایانده میشود! واینگونه مسیولین با حداقل تلفات ،از گردونه کنار گذاشته میشوند !و باور کن از خدایشان است!ولى مصلحت مردم این است که بدون اینکه استیضاح وعزل گردد ،با تقاضاى مردم شهرمان وشوراى محترم سربندر به طور شایسته ومستقل بازرسى و طرح پرسش شود ومستمرا به اگاهی مردم برسد !بدون اینکه احساساتى عمل شود!وبدون داد وهوار!مطمىنا باش این بهترین راه وخداپسندانه ترین راه وتمرین نظارت توسط شورا ومردم خواهدبود!
 • همشهري موافقم
 • ali ﻛﺎﺵ ﻣﻴﺘﻮﻧﺴﺖ ﻧﻤﺎﻳﻨﺪﻩ ﺑﺸﻪ. ﻫﻢ ﺟﺴﺎﺭﺕ ﺩاﺭﻩ. ﻫﻢ ﺳﻮاﺩﺵ ﺑﺎﻻﺳﺖ. ﻫﻢ ﭘﺮاﻧﺮﮊﻱ ﻫﺴﺖ. ﺑﻪ ﻧﻆﺮﻡ ﺗﻨﻬﺎ ﻛﺴﻲ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﻣﻨﻂﻘﻪ ﺭا ﻧﺠﺎﺕ ﺩﻫﺪ.
  • ناشناس مطمئنید منظورتون آقای گلمرادی یه؟!! آخه ایشون این خصوصیات رو ندارند.البته اگه قانون گریزی ، مدیریت تنشی ، عوام فریبی ، اقدامات نمایشی و دهن پرکن در محدوده خصوصیات مورد نظر شما بگنجند که بله با شما موافقم!!
 • احمد آیات شریفه ۷ تا ۱۲ سوره روم: بسم الله رحمن الرحیم ۷) آنها ظاهری از زندگی دنیا را می دانند ( آنچه حس می کنند و از آن برخوردارند در نزد آنها هدف است و اصالت دارد ) و از ( زندگانی ) آخرت ( که نتیجه واقعی زندگی دنیاست ) سخت غافلند. ۸) و آیا در درون خود فکر نکردند که خداوند این آسمان ها و زمین و آنچه را که در میان آن دو است جز به حق ( و هدفی والا و برتر و عقلایی ) و جز برای مدتی محدود و معین نیافریده؟! و بی شک بسیاری از مردم به دیدار پروردگارشان ( به زندگی پس از مرگ ) کافرند. ۹) و آیا در روی زمین سیر نکردند تا بنگرند که عاقبت کسانی که پیش از آنها بودند چگونه بود؟ آنها که نیرومندتر از اینان بودند و زمین را ( برای زراعت و نهال و غیره ) شخم زدند و بیش از آنکه اینان آباد کنند آباد کردند ، و پیامبرانشان دلائل روشنی ( از توحید و رسالت و معاد ) برای آنها آوردند ( لکن به کیفر انکار و تکذیب هلاک شدند ) ، پس خدا بر آن نبود که به آنها ستم کند و لکن خودشان به نفس خود ستم می کردند. ۱۰) سپس عاقبت کسانی که کارهای زشت انجام دادند این شد که آیات خدا را تکذیب کردند و آنها را مسخره می کردند. ۱۱) خداوند ، آفریدگان را در آغاز می آفریند سپس آنها را ( پس از میراندن ، در روز واپسین ) بازمی گرداند ، آن گاه به سوی ( بهشت یا دوزخ ) او بازگردانده می شوید. ۱۲) و روزی که قیامت برپا می شود گنهکاران ( فاسد العقیده ) سرگردان و نومید ( از یاری خلق و رحمت حق ) می گردند.
 • ﺷﻬﺮﻭﻧﺪ ﺩﺭﻭﺩﺩﺩﺩﺩﺩﺩﺩ ﺑﺮ ﻗﻬﺮﻣﺎﻥ ﺳﺮﺑﻨﺪﺭ