آنچه در جلسه شورای اداری بندر امام خمینی گذشت

خورنا جلسه شورای اداری مدیران، معاونین و مسئولین بندر امام خمینی(ره) دوشنبه ۰۶/ ۱۱/ ۹۳ با حضور حجه الاسلام و المسلمین حاج آقای تابش، بخشدار و شهردار بندر امام(ره)، ریاست شورای اسلامی شهر و رؤسا- مسئولین و نمایندگان ادارت در محل بخشداری بندر امام خمینی(ره) برگزار شد.

جلسه شورای اداری مدیران، معاونین و مسئولین بندر امام خمینی(ره)  دوشنبه ۰۶/ ۱۱/ ۹۳ با حضور حجه الاسلام و المسلمین حاج آقای تابش، بخشدار و شهردار بندر امام(ره)، ریاست شورای اسلامی شهر و رؤسا- مسئولین و نمایندگان ادارت در محل بخشداری بندر امام خمینی(ره) برگزار شد.

شهردار بندر امام خمینی(ره) نیز در این نشست با تبریک به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارکه فجر و اعلام آمادگی کامل بر برگزار کردن برنامه های مناسب طی این ایام، مهمترین شاخص نظام جمهوری اسلامی را عدالت و عدالت محوری دانست و گفت: مدیران صنایع فعال در منطقه از قبیل صنایع پتروشیمی و اداره کل بنادر از حقوق شهر غافل نشوند و عدالت محوری در ارائه خدمات در سطح منطقه را مورد توجه قرار دهند.علی گلمرادی تبعیض در توجه مدیران و مسئولین این سازمان ها را کاملاً ملموس ارزیابی و تأکید بر تجدید رویه از جانب این مسئولین را خواستار شد.

ایشان ضمن تشکر از همراهی مدیران شهری، به مشکلات و مسائل موجود در سطح شهر پرداخت و تبعیض در تخصیص اعتبارات مالی در سطح شهرستان را عامل اصلی عقب ماندگی شهر بندر امام (ره)دانست.

وی با بیان اینکه صد در صد خسارت ناشی از فعالیت صنایع متعدد پتروشیمی و اداره کل بنادر متوجه شهر بندر امام(ره) می باشد، گفت: متأسفانه سهم شهرداری بندر امام(ره) از محل عوارض ارزش افزوده ناشی از فعالیت صنایع منطقه ۲۸ درصد می باشد و این رقم به هیچ وجه پاسخگوی خسارت های متحمله به شهر نمی باشد.

شهردار بندر امام(ره)بار دیگر تبعیض را عامل اصلی فلاکت جوامع شهری قلمداد نمود و هشدار داد: لازم است که مسئولین ذی ربط با بررسی مجدانه در جهت احقاق حقوق شهروندان بندر امام(ره) تلاش مضاعف بکار بندند.

وی گفت: اگر چه در طی ۲ الی ۳ سال گذشته بر اساس رویکرد جدید مدیریتی حداقل امکاناتی برای شهر فراهم گردیده اما به حقیقت با وضعیت مطلوب و قابل قبول برای زندگی و معشیت شهروندان فاصله زیادی داریم و نیاز است با همدلی بیشتر تلاش بیشتری بعمل آوریم.

علی گلمرادی در پایان ضرورت آمادگی استقبال از نوروز ۹۴ را یادآور شد و گفت: خوشبختانه در نوروز ۹۳ به دلیل وجود مجموعه فرهنگی- تفریحی خلیج فارس و پارک ساحلی و سایر اقدامات مجموعه بیش از ۸۰ درصد از مهمانان شهرستان در شهر بندر امام(ره) وارد و اسکان پیدا کردند و از این رو در نوروز ۹۴ باید منتظر استقبال گسترده از این امکانات باشیم که به نوبه خود مایه مباهات و افتخار برای شهر و شهروندان عزیز می باشد.

در ادامه این نشست هر یک از مسئولین ادارت با اشاره به عملکرد سازمان خود خواستار همکاری سایر ادارت در اقدامات پیش روی خود شدند تا مشکلی در روند کار پیش نیاید.

در پایان نیز  بخشدار بندر امام خمینی(ره) بر لزوم هماهنگی با ایشان و همکاری و حمایت مسئولین از یکدیگر تأکید بسیار داشتند.

مهران رفیعی با یادآوری این مطلب که همه ما در مقابل مردم عزیز بندر امام خمینی(ره) مسئول هستیم گفت: نباید سخت گیری های اداری و حقوق قانونی مراکز و ادارات موجب این شود که هدف اصلی خود را فراموش کنیم و نارضایتی شهروندان را موجب گردیم.

وی ادامه داد: باید سعی ما بر این باشد که کمترین فشار متوجه مردم شود و این امر نیازمند همکاری مسئولین عزیز در ادارات منطقه می باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • همشهری تبعیض عامل اصلی فلاکت جوامع شهری.... )! رویکرد جدید مدیریتی... )!..واقعا خجل هستیم از اینکه همچون شخصی شهردار سربندر است ! خطای عدم بلوغ سیاسی مردم شهر این میشود که میبینیم! چهار سال عدم کار و حیف و میل نمودن بودجه ! آقای بخشدار شما که حداقل با ماشین خدمتی در این شهر تردد میکنید! چرا به نبود آسفالت مناسب در تمام جای جای سربندر معترض نیستید! چرا چرا چرا
  • ﺣﻤﻴﺪ ﺁﻗﺎﻱ ﻫﻤﺸﻬﺮﻱ ﺧﻴﻠﻲ ﺗﺎﺳﻒ ﻧﺨﻮﺭ ﺑﺮاﺩﺭ.اﮔﺮ ﭼﻬﺎﺭ ﺳﺎﻝ ﭘﻴﺶ اﻳﻦ ﺷﻬﺮ ﺭا ﻣﻴﺪﻳﺪﻱ ﭼﻪ ﻣﻴﮕﻔﺘﻲ.ﺗﺎﺯﻩ اﻳﻦ ﺷﻬﺮﺩاﺭ ﺑﺎﻋﺚ ﺷﺪ ﺷﻬﺮ ﺗﻜﻮﻧﻲ ﺑﺨﻮﺭﻩ. و ﻣﺮﺩﻡ اﻣﻴﺪﻭاﺭ ﺑﺸﻦ. ﻭاﻗﻌﺎ ﺩﻣﺸﻮﻥ ﮔﺮﻡ.ﺑﻪ ﺑﻨﺪﺭ اﻣﺎﻡ ﻫﻮﻳﺖ ﺩاﺩﻥ. ﻣﻤﻨﻮﻧﻴﻢ اﺯ اﻳﻦ ﺷﻬﺮﺩاﺭ.