انتقادات بی سابقه ی رئییس مجمع نمانیدگان خوزستان از وزیر امور خارجه

رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان: ظریف تا قیامت زیر سوال مسلمانان دنیاست

خورنا : عیسی دارایی نماینده اندیمشک در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با رهیاب در پاسخ به این سوال که نظر شما در مورد سفر وزیر امور خارجه به پاریس در روزهایی که دولت آن کشور رسما از توهین به پیامبر حمایت می کند چیست عنوان داشت:حرکت ظریف بسیار بد بود و در شان یک مسلمان بود چه برسد به اینکه وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران باشد.

وی ادامه داد:ما برای ارزشهای خود زندگی می کنیم در فرانسه ارزشهای ما را زیرپا گذاشتند بعد راحت این آقایان به آنجا سفر می کنند انگار که هیچ اتفاقی نیفتاده است.

دارایی گفت:حرکت های این چنینی توسط هر مسئولی که انجام شود محکوم ومردود است ظریف تا قیامت زیرسوال مسلمانان دنیاست وی باید به این مسائل  بیشتر دقت کند.

رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان  ادامه داد:وقتی فرانسه در حال توهین به پیامبر(ص) است چه معنا دارد با مسئولین فرانسوی دیدار کنیم این کار بسیار ناپسندی است که وی مرتکب شد به جا بود که این دیدارها را به خاطر توهین به پیامبر(ص)لغو می کرد

نماینده اندیمشک در خصوص پیاده روی ظریف و جان کری عنوان داشت:وی دنبال عادی سازی رابطه با امریکاست برکسی پوشیده نیست امریکا دشمن ماست و تا امروز با هرشیوه ای به نظام و مردم ما ضربه وارد کرده است این همه جوان ما را به شهادت رسانده است.

 

وی ادامه داد:ظریف یک جوری با جان کری قدم می  انگار از قبل انقلاب، با هم دوست بوده اند این حرکت هم حرکت خوبی نیست مسلمانان دنیا  امروز امیدشان به ایران است با دیدن این حرکتها ناامید می شوند نباید به این راحتی ۳۶ سال دشمنی امریکا با ایران را نادیده گرفت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • سربندر اقاى دارایى تعجب نداره آقاى ظریف این کارها راکرده ! به قول شما ایشان وزیر خارجه جمهورى اسلامى است ! خب به طور مستقیم توسط این شهدا ومردم که انتخاب نشده جانم !ایشان به وسیله رییس جمهورى انتخاب شده است!ولى تعجب مردم مسلمان ایران از این است که چرا با وجود توهین به مقدسات ما مسلمانان وملت شریف ایران ،چرا تا حالا شما زنده هستید!حداقلش میبایست در این موقعیت بد ،شما از فرط ناراحتى دق میکردید ومیمردید!الان بیش از یک ماه از این توهینها گذشته و در تعجب هستیم چگونه فرد معتقدى همچون شما ،هنوز نفس میکشد!آخه نمیشه باور کرد! اخه حال فرد معتقد وبا ایمان نباید این باشد که ،الان دقکرده باشد وجان به جان آفرین تسلیم کرده باشد !
  • ناشناس با سلام سایت خبری- تحیلی هماپرس با رویکردی نوین در عرصه اطلاع رسانی چندصباحیست شروع به فعالیت نموده است. آماده همکاری با سایر رسانه ها در زمینه های تبادل لینک، تبادل مطلب، گزارش و تحلیل و درج اخبار می باشیم. آماده شنیدن پیشنهادات، انتقادات و درخواستهای شما فعالان رسانه ای می باشیم. به امید فردایی بهتر در سایه وحدت و همدلی http://homapress.com
  • ناشناس از یک نماینده مجلس انتظار میروه ،مسایل را دقیق تر ببیند و سنجیده سخن بگوید . سوال من اینه چه فرقی بین جواب نماینده محترم مجلس و اکبر اقا بقال یا همین کفاش سر کوچه ما هست؟
  • Ahmad سربندر جان شما اهیانا از طرف دارای کاندیده مورد نظرتون توی اندیمشک نیستید اقا یا خانوم محترم خب تو که میخوای سر به تن دارایی نباشه (از ادبیاتت معلومه) برو نظره اون ۷۰ هزار تارو عوض کن ‌:)) هرچند بعید میدونم کاندیتون تایید صلاحیت شه
  • علی آقای احمد . شما طرفداری کسی رو بکن که قابل دفاع باشه.دارایی برای اندیمشک چیزی جز سرافکندگی نیست و نخواهد بود
  • امید جناب دارایی عزیز درسته آمریکا دشمن ماست اما اقتصاد وروابط ما به دلیل تحریم ها بسیار دچار رکود وآسیب شده.وقتی کوچکترین قطعه صنعتی از بازار سیاه وچند برابر قیمت به دست میاد و چندین هزار واحد تولیدی و صنعتی ورشکسته میشن و هواپیماهای مسافربری به بلای جون مردم تبدیل میشن و روسیه به بهونه تحریم به قرارداهای نظامی عمل نمیکنه و..........به نظر شما مذاکره چاره ساز نیست؟مردم تا کی این اوضاع رو تحمل کنن؟در ضمن جناب ظریف که نماینده ملت ایرانه ومطمئن هستم ایشون به نحو احسن از حقوق ملت دفاع میکنن.
  • محمدرضا المعی با سلام سایت خبری هما پرس ( همه مردم ایران ) به تازگی شروع به فعالییت نموده است از شما عزیزان و دوستان و هموطنان برای بازدیدی از سایت ما دعوت به عمل می اورم بیایید کلمه ( هما ) را این گونه معنی کنیم ه: همه ، م: مردم الف: ایران Http://homapress.i